Lato w Bibliotece, Jaworzno

Miejska Biblioteka Publiczna, Rynek Główny mapa

niedziela 26.06.2016 do piątek 26.08.2016

Każdego roku w okresie letnim, z myślą o najmłodszych mieszkańcach miasta, jaworznicka Biblioteka przygotowuje program wakacyjnych spotkań z Czytelnikami.

Propozycje obejmują szereg ciekawych inicjatyw, których zasadniczym celem jest upowszechnianie kultury, edukacja oraz wspieranie wychowania i właściwego rozwoju emocjonalnego młodych ludzi.

Wakacje są czasem, który inspiruje dzieci i młodzież do różnorodnych działań artystycznych. Stwarza możliwości i warunki do twórczego, kreatywnego, a zarazem radosnego wyrażania emocji – mówi Monika Rejdych, dyrektor placówki. – Wspólna zabawa uczy współdziałania w grupie, poszukiwania nowych rozwiązań i możliwości.

Program wakacyjnych spotkań z czytelnikami w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie, w 2016 r., będzie upływał pod hasłem: Na literackim szlaku wakacyjnych przygód. Projekt zrealizowany zostanie przez Bibliotekę Główną i filie biblioteczne.

Szczegóły na stronie biblioteki – KLIKNIJ

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
biblioteka_jaworzno

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie

Od 1987 r. Biblioteka Główna ma siedzibę przy ul. Pocztowej 5, gdzie znajdują się samodzielne oddziały: Wypożyczalnia dla Dorosłych, Oddział dla Dzieci i Młodzieży, Czytelnia Naukowa, Czytelnia Czasopism, oraz wyodrębniony użytkowo, choć nie lokalowo Dział …

Więcej

Adres:

Rynek Główny 17
43-600 Jaworzno


Kontakt:

(32) 751-91-92
poczta@biblioteka.jaw.pl
http://www.biblioteka.jaw.pl

Zobacz także