Lato na Plaży na Marcelinie – Joga w Wietnamie

Miejsce wydarzenia: Plac przy rondzie (ul. Kolorowa/ul. Łubieńskiej)

Data wydarzenia: sobota 18.08.2018

Wstęp: Wstęp wolny

Piaskowa architektura na Plaży na Marcelinie

Wietnam, 18 sierpnia 2018, zielone tereny góry Phan Xi Păng.

Zapach ryb, wielkie upały i rosa spływająca po źdźbłach trawy to klimat pięknego Wietnamu. Kapitan Dodo leci z kolejną misją ratunkową. Jego dziewczyna Angelina została uwięziona na szczycie góry Phan Xi Păng. Kto to zrobił? Nie wiadomo! Jego przyjaciel Nguyễn, twierdzi, że to sprawka małpy Chi, która uprawia tam jogę. Czy Pilot Dodo wraz ze swoją załogą położą kres wybrykom małpy? Dlaczego dziewczyna Angelina poleciała sama w tak daleką wyprawę? Czy przyjaciel Nguyễn zdradzi nam tajemnice góry?

„Joga w Wietnamie” to interaktywny spektakl zapierający dech w piersiach. Historia pokazuje bardzo ważną wartość jaką jest miłość, dostarcza olbrzymiej dawki humoru, a każdy Młody Widz w czasie jej trwania pozna sekrety Jogi Śmiechu!

18.08.2018 (sobota)
sobota 11:00 – spektakl „Joga w Wietnamie”

Plac przy rondzie (ul. Kolorowa/ul. Łubieńskiej)
Wstęp wolny

Plaża na Marcelinie

2.07 – 26.8.2018 r. 11:00 – 19:00

Wakacje, środek miasta, upał… Wyjechałoby się gdzieś posiedzieć na piachu, ale wszędzie daleko? Wcale nie! Plaża, leżaki i palmy na Marcelinie czekają na Was przez całe dwa miesiące.

Od poniedziałku do niedzieli możecie odwiedzić Plażę na Marcelinie i powylegiwać się na słońcu przy orzeźwiającej mgiełce z kurtyn wodnych. Na dzieciaki czekać zawsze będzie plac zabaw oraz ogromna piaskownica! Nie zabraknie również tematycznych zabaw w weekendy, sobotnich przedstawień z Kololowe Skarpety oraz atrakcji specjalnych zagwarantowanych przez sklepy King Cross Marcelin!

 

Zobacz miejsce wydarzenia