Lato 2016 w Stoczni

ECS, pl. Solidarności 1 mapa

wtorek 12.07.2016 do sobota 16.07.2016

lato w stoczni 2017 półkolonie
Czy stocznia i wydarzenia, jakie miały tu miejsce mogą inspirować? Oczywiście! Przekonacie się o tym podczas wakacyjnych warsztatów LATO W STOCZNI 2016. Do udziału w projekcie zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat (grupy zorganizowane). Pod okiem edukatorek ECS najmłodsi będą przygotowywać prace artystyczne ze stocznią w roli głównej, uczyć się współpracy i wzajemnego zrozumienia.
LATO W STOCZNI
termin | 27 czerwca – 15 lipca 2016, poniedziałek – piątek
uczestnicy | 6–12 lat, tylko grupy zorganizowane
godziny | 9.00–10.30, 11.00–12.30
miejsce | ECS, pl. Solidarności 1
wstęp | REZERWACJA + 6zł/os. → FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Czy stocznia i wydarzenia, jakie miały tu miejsce mogą inspirować? Oczywiście! Przekonacie się o tym podczas wakacyjnych warsztatów LATO W STOCZNI 2016. Do udziału w projekcie zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Pod okiem edukatorek ECS najmłodsi będą przygotowywać prace artystyczne ze stocznią w roli głównej, uczyć się współpracy i wzajemnego zrozumienia.
Zapraszamy od 27 czerwca.
To już piąta odsłona projektu LATO W STOCZNIA.Tematy zajęć
STOCZNIA NA HORYZONCIE | warsztaty terenowe
Spacerując wokół ECS, dzieci poznają tereny dawnej Stoczni Gdańskiej. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania: dlaczego stocznia znajduje się właśnie w tej części miasta, czy dźwigi muszą być tak wysokie i jak dużo pracy potrzeba, by statek mógł wypłynąć w morze?INTERAKCJE | warsztaty z elementami dramy
To będzie uczta dla dziecięcej wyobraźni. Podczas warsztatów dzieci będą uczyć się jak wyrażać emocje. Przekonamy się również, na czym polega współpraca i jakie płyną z niej korzyści – czy razem można więcej, czy to dobra zabawa, a może wyzwanie?

Z WIDOKIEM NA… | warsztaty plastyczne
Czy oglądaliście już Gdańsk z wysokości dachu ECS? Nasz taras pozwala na obserwacje z wysokości 26 metrów nad ziemia – z jednej strony stare miasto, z drugiej stocznia. Zainspirowani widokami postaramy się odnaleźć własną artystyczną wizję miasta widzianego z góry.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Lato 2016 w Stoczni

Adres:

plac Solidarności 1
80–958 Gdansk, Poland


Kontakt:

ecs@ecs.gda.pl
http://www.ecs.gda.pl

ZOBACZ TAKŻE:półkoloniewarsztaty

Zobacz także