Lato 2015

📅 poniedziałek 06.07.2015 do piątek 10.07.2015
Lato 2015

BUDUJĘ i WIEM
Półkolonia dedykowana jest dla dzieci w wieku 5-8 lat.
Tematem przewodnim zajęć będzie WYPRAWA.
Dzieci będą poznawać każdy z kontynentów z perspektywy występujących na nich klęsk żywiołowych. Wcielą się z rolę agenta Wally′ego, który za pomocą różnych obiektów, pojazdów stworzonych z klocków Lego będzie zaliczał kolejne misje na wszystkich kontynentach.

MŁODY ROBOTYK
Półkolonia dedykowana jest dla dzieci 9-14 lat.
Zajęcia oparte są na zestawach Lego® MINDSTORMS. Podczas zajęć dzieci stają się młodymi inżynierami i nie tylko budują bardziej zaawansowane modele, ale wykorzystując oprogramowanie wprowadzają w życie swoje postacie i maszyny.
Stworzone specjalnie na potrzeby Bricks 4 Kidz modele wykorzystują całą gamę najróżniejszych silników, przekładni, sensorów: ruchu, światła, dźwięku itp.

Honorujemy ′Kartę Rodziny Dużej′ wydanej przez miasto Poznań, ale również kartę ogólnopolską, wielkopolską oraz wszystkich podpoznańskich gmin. Posiadaczom Karty udzielamy 10% zniżki na 1 dziecko, 20% na drugie, i aż 30% na trzecie dziecko z rodziny.

Więcej na temat kampów: bricks4kidz.com.pl.