Language Love Festival

Bednarska Szkoła Realna ul. Kawalerii 5 mapa

sobota 28.09.2019

Language Love Festival

Language Love Festival to przedsięwzięcie edukacyjne, które łączy ekspertów i entuzjastów językowych i kulturowych, story Tellerów i nauczycieli z uczniami, rodzicami oraz studentami.

Będziemy opowiadać o pięknie światów i kultur, zachęcać do rozwoju językowego, docierać z opowieściami i emocjami, a co za tym idzie promować otwartość, wielokulturowość, tolerancję, poszanowanie odmienności, ale też zrozumienie własnej tożsamości.

W programie m.in. jedyne w swoim rodzaju panelowe pogaduszki o językach, opowieści z różnych stron świata, o których nie dowiesz się z przewodników, pokazowe lekcje niespodzianki, pokazy tańca, sztuk, gry na wybranych instrumentach, smakowanie w ramach bogactwa kulinarnych inspiracji.

Goście Festiwalu to pasjonaci języków i podróży, którzy zmienią Twoje myślenie o językach i kulturach, nazywamy ich Mindsetterami – Wietnam, Gruzja, Maroko, Meksyk, Iran, Armenia, Australia, Dania, Zambia, Japonia, Serbia, Rumunia, Chiny, Erytrea, Kanada – ciekawostki, wspomnienia, przeżycia, zwyczaje, przygody… dołączcie!

Chodźcie na LLL, żeby upewnić się, jak to widzimy: http://www.languagelovefestival.pl/

Dołączcie do wydarzenia, udostępniajcie, dzielcie się sugestiami, piszcie, dzwońcie, komentujcie – czekamy i liczymy na Was: https://www.facebook.com/events/735147530214793/

Miejsce Festiwalu: Bednarska Szkoła Realna ul. Kawalerii 5

Organizatorem Language Love Festival jest Fundacja Mindset > http://mindsetters.pl/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także