Language Love Festival for kids and teens

Fundacja Primus, ul. Zoltana Balo 1 mapa

czwartek 27.02.2020 do sobota 25.04.2020

Language Love Festival for kids and teens

Po sukcesie festiwalu językowo-kulturowego Language Love Festival 2019 przygotowaliśmy specjalną edycję tego wydarzenia Language Love Festival for Kids and Teens, który odbędzie się 25 kwietnia w godz 10-16 w siedzibie Fundacji Primus na Ursynowie.

LLF for kids and teens to radosne i pełne emocji wydarzenie, na które zapraszamy osoby zainteresowane uczeniem się języków obcych i różnorodnością międzykulturową. Podczas warsztatów uczestnicy spotkają się z ekspertami językowo-kulturowymi tj. podróżnikami, wykładowcami, nauczycielami języków i twórcami rozwiązań edukacyjnych.
Zapraszamy uczniów, młodzież, rodziców i nauczycieli.

LLF for kids and teens to festiwal historii, opowieści, doświadczeń, ekscytujących przeżyć, tańca, ruchu, kuchni i wszystkiego co jest związane z nauką języków i odmiennością kulturową.

Będziemy opowiadać o pięknie światów i kultur, zachęcać do rozwoju językowego, docierać z opowieściami i emocjami, a co za tym idzie promować otwartość, wielokulturowość, tolerancję, poszanowanie odmienności, ale też zrozumienie własnej tożsamości.

LLF for kids and teens jest organizowany przez Fundację Mindset we współpracy z Fundacją Primus.

Festiwal wspiera m.in. : National Geographic Traveler, Juniorowo, Qlturka.pl, Wydawnictwo Dwie Siostry, Regipio, The Teacher, Elt.Events, SuperMemo, miastodzieci.pl, ATAS, Waw4free, ELAB, deDOMO Education, DODOTOK, Halo Ursynów, Kids in the city.

Udział w festiwalu jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja on line.

Strona Festiwalu: http://kids.languagelovefestival.pl/
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1695248283947018/
Miejsce Festiwalu: Fundacja Primus, ul. Zoltana Balo 1
Organizator: Fundacja Mindset

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie