Lalka Baby Born czy Nenuco?

czwartek 06.12.2018 do poniedziałek 24.12.2018

Lalka Baby Born czy Nenuco

Gdy myślimy o zabawkach dla dziewczynek, zazwyczaj na pierwszym miejscu przychodzi nam do głowy lalka. To jedna z najstarszych zabawek znanych ludzkości, więc nie powinna nas dziwić jej popularność, oraz niewątpliwa wartość edukacyjna.

 

Jedną z topowych marek na rynku lalek dla dzieci jest Nenuco . Jest to hiszpańska marka należąca do grupy Famosa, zajmująca się od 1977 roku produkcją lalek dla dzieci od 10 miesiąca do 7 lat. Mottem Nenuco jest rozwój poprzez zabawę, więc kupując lalki tej firmy, masz gwarancję, że w ręce Twoich dzieci trafi najlepszy produkt, który rozwinie cechy społeczne Twoich pociech – w tym empatię – oraz zapewni wiele godzin zabawy.

 

Konkurencją dla Nenuco jest dobrze znana marka Baby Born, należąca do grupy Zapf Creation AG, która od 1932 roku dba o to, by dzieci miały najwyższej jakości zabawki. Lalki tego producenta znane są na całym świecie z dbałości o detale, dostępności licznych akcesoriów i wielu funkcji.

 

Misją Nenuco jest dbanie o rozwój emocjonalny dzieci. Trzeba przyznać, że zabawki są pod tym względem doskonale przemyślane i spełniają swoją rolę. Każda lalka wyróżnia się delikatnym, przyjemnym zapachem, który zachęca do przytulania i bawienia się razem z nią. Różnią się jednak funkcjami.

 

Lalka w zestawie Wesoła Szkoła pozwoli wcielić się Twojej córce w rolę nauczycielki i tłumacząc swojej lalce – podopiecznej lekcje języków, samemu nauczyć się wielu rzeczy. Uczennica mówi w 5 językach: hiszpańskim, portugalskim, włoskim, francuskim i angielskim, a w zestawie oprócz niej znajduje się wiele akcesoriów, w tym tablica, do której można zamocować tablet, by urozmaicić zabawę.

Lalki Baby Born charakteryzują się dbałością o szczegóły, oraz dużą ilością akcesoriów i funkcji.

Kultową zabawką jest już Annabelle – lalka niemowlę, która potrafi płakać, śmiać się, robić siusiu do nocnika lub w pieluszkę, oraz wiele więcej. Wszystkich funkcji jest aż 8, więc pod tym względem przewyższa ona produkty Nenuco, ale za tym idzie również wyższa cena.

 

Konkurencją dla Annabelle jest lalka Nenuco New Born. Ma ona delikatny zapach prawdziwego niemowlęcia, a poza tym wydaje odgłosy śmiechu i płaczu, gdy naciśniemy na jej brzuszek, oraz zamyka oczy, gdy ułożymy ją do snu. Istotną zaletą jest ponad dwukrotnie niższa cena, niż lalki Baby Born. Dzięki temu można kupić na przykład 2 lalki Nenuco – więcej zabawek to więcej radości, a poza tym łącznie funkcji może być nawet więcej, niż w przypadku konkurencji.

 

Aby dziecko nauczyło się odpowiedzialności i opieki, a w przyszłości być może dzięki temu pomagało w zajmowaniu się swoim młodszym bratem, można wybrać zestaw Nenuco + przewijak, krzesełko do karmienia, wanienka i nocniczek firmy Ecoiffier  oraz akcesoria.

Niezależnie od wyboru, lalki zawsze będą trafionym prezentem dla dziewczynki. Oprócz niewątpliwej funkcji kształcenia empatii i wspomagania rozwoju społecznego dziecka, pozwalają one dziecku postawić się w roli rodzica. Dzieci często mają problem z zazdrością, gdy pojawia się młodsze rodzeństwo, a dzięki lalkom będą w stanie nie tylko zrozumieć sytuację, ale także pomóc rodzicom w niektórych czynnościach.

Brykacze.pl – zabawę mamy w genach!

Tysiące oryginalnych, bezpiecznych, certyfikowanych zabawek.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Smoby i Little Tikes. Zapraszamy również po zabawki takich marek jak: Viga Toys, Injusa, Step2, Rolly Toys, Feber, Dickie, Simba, Eichhorn, Big, Clics, Abrick Ecoiffier, Klein, Peg Perego, Berg, Alexander, Kid Kraft, Clementoni, etc. Sprzedaż hurtowa i detaliczna.

Pomagamy w wyposażeniu szkół, przedszkoli, placów i kącików zabaw. Wysyłka na terenie całego kraju.

Zapraszamy na zakupy: https://brykacze.pl oraz na naszego bloga: https://blog.brykacze.pl

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie