Weleda
Weleda Baby

Łąka – spektakl dla najnajów

WCK Aleksandrów
🗺 mapa
📅 niedziela 17.12.2023
Łąka - spektakl dla najnajów
Wydarzenie dla rodziców z maluszkami w wieku od 8 – 18 miesiąca oraz od 1,5 – 3 lat polecany na pierwszą wizytę w teatrze.

17.12.2023
11:00 – 11:45 oraz 13:00 – 13:45
Czas trwania: 30 minut + 15 minut zabawy.

Wstęp wolny. Obowiązują wejściówki.
Zapraszamy do odebrania wejściówek w kasie WCK lub na stronie: https://wck-wawer.pl/kup-bilet

Łąka to miejsce pełne cudów. Niektóre z nich są tak malutkie, że trudno je dostrzec gołym okiem. Zatrzymajmy się na chwilę. Połóżmy ręce na źdźbłach miękkiej trawy, aby poczuć pod palcami kropelki porannej rosy. Popatrzmy, jak kwiaty otwierają po nocy swoje zielone ramiona i wystawiają kolorowe główki do słońca. Ależ przyjemnie, cicho i spokojnie…

Ale zaraz, zaraz! Co się dzieje? Co to za rwetes?! Ach…to skowronek budzi swoim śpiewem całą ptasią rodzinę, a pszczoły zaczynają poranną zmianę w fabryce miodu. Nie minęła chwila, a tu już wszędzie ruch, wszędzie gwar, ktoś tu ćwierka, ktoś tam bzyczy… Jest tyle spraw do załatwienia, a dzień przecież taki krótki! Trzeba się śpieszyć, żeby ze wszystkim zdążyć zanim przyjdzie noc. Dostojna, piękna i magiczna, która zwołuje wszystkich tych, którzy nie przepadają za słońcem. Bo nocą łąka wcale nie śpi, dalej tętni życiem. Wystarczy tylko przyjrzeć się uważnie.

ŁĄKA to spektaklo-koncert z przepiękną muzyką graną na żywo, w którym dzieci mogą swobodnie eksplorować bezpieczną i przytulną przestrzeń, znajdować ukryte w niej niespodzianki, eksperymentować, cieszyć się i przeżywać wraz z rodzicami swoje pierwsze teatralne zachwyty.

ŁĄKA to spektakl uczestniczący, tu nikt nie siedzi w bezruchu. To przestrzeń do wspólnych działań, tańca, śpiewu i zabawy.

Pomysł i reżyseria: Agnieszka Czekierda
Opracowanie muzyczne: Iza Lamik i Basia Derlak
Występują: Dagmara Bąk / Maja Wachowska, Iza Lamik
Projekt scenografii: Agnieszka Czekierda
Scenografia: zespół Teatru Małego Widza
Zdjęcia: Arkadiusz Wrzesień

Spektakl Teatru Małego Widza realizowany w ramach inicjatywy TMW W PODRÓŻY w zakresie zadania publicznego „TEATR DLA NAJNAJÓW” współfinansowanego przez m.st. Warszawa w ramach konkursu Kultura Warszawy – dzieła, projekty, wydarzenia

454 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent