Lady Pank w  Hotel Holiday Inn Józefów 20 stycznia – Zimowe Graffiti

Holiday Inn Warszawa Józefów mapa

niedziela 20.01.2019

Koncert Lady Pank

Hotel Holiday Inn Józefów oraz Scena Kulturalna zaprasza w styczniu na wyjątkowy koncert zespołu Lady Pank pod hasłem „Zimowe Graffiti”.

Lady Pank – po 35 latach od premiery historycznego albumu LP, który przeszedł do historii polskiego rocka jako klasyk – jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym biblia. Mamy wyjątkową okazje aby w kameralnej atmosferze uczestniczyć w koncertach Lady Pank ponieważ zespół występuję ostatnio wyłącznie w dużych salach.

Dyskografia zespołu Lady Pank jest imponująca. To około trzydzieści płyt (nie licząc reedycji) oraz kilkaset różnych, niepowtarzających się utworów w przeszło 35-letniej działalności zespołu i dziesiątki ponadczasowych przebojów.

21 lat po premierze kultowego albumu “Zimowe Graffiti”, zespół Lady Pank postanowił pod koniec 2017 roku nagrać kontynuację tej płyty. “Zimowe Graffiti 2” jest kolejnym rozdziałem w bogatej dyskografii zespołu. Jest to 10 premierowych piosenek autorstwa niezawodnego duetu Jan Borysewicz – Janusz Panasewicz. Za produkcję muzyczną odpowiadał Wojciech Olszak, który charakterystyczne kompozycje i gitary Borysewicza ubrał w urokliwe, ciepłe, choć nietypowo świąteczne aranżacje wzbogacone o brzmienie fortepianu i saksofonu.

Na koncercie będzie można usłyszeć piosenki z płyt „Zimowe Graffiti”, „Zimowe Graffiti 2” oraz  największe przeboje zespołu.

Termin:

20 stycznia (niedziela), godz. 18:00 – Hotel Holiday Inn Józefów k/Warszawy ul. Telimeny 1
www.holiday.aquila.pl 
www.biletyna.pl

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Holiday Inn Warszawa Józefów

Holiday Inn Warszawa Józefów ****

Jeżeli marzy Ci się krótki wyjazd za miasto, odwiedź hotel Holiday Inn w podwarszawskim Józefowie. Wybór tego 4 - gwiazdkowy obiektu należącego do międzynarodowej sieci InterContinental Hotels Group to gwarancja komfortu i miłych wspomnień. W Holiday …

Więcej

Adres:

ul. Telimeny 1
05 - 420 Józefów


Kontakt:

22 77 83 000
recepcja@holiday.aquila.pl
http://www.holiday.aquila.pl

ZOBACZ TAKŻE:koncert