Ladies Night w Cinema City Galeria Kazimierz i Bonarka!

czwartek 13.12.2012

Plejada gwiazd, błyskotliwe dialogi, zwroty akcji i zaskakujące rozwiązania! Już 13 grudnia startuje kolejna  już ostatnia w tym roku  odsłona Ladies Night! Na wszystkie panie  oprócz niespodzianek i prezentów  czekać będzie Colin Firth i Cameron Diaz w wyświetlanej na 2 tygodnie przed premierą, przezabawnej komedii „Gambit, czyli jak ograć króla”. Spędź czarujący wieczór w Cinema City Galeria Kazimierz lub Cinema City Plaza i przyłącz się do gry!

Pełen świetnej zabawy i mnóstwa niespodzianek wieczór rozpocznie się 13 grudnia, o godzinie 19:30. Cinema City przygotowało dla uczestniczek Ladies Night konkursy z nagrodami, prezenty oraz cenne porady dotyczące sposobów na odreagowanie stresów związanych z pracą i gonitwą życia codziennego.
 
Na ekranie królować będzie zdobywca Oscara, Colin Firth i zjawiskowa Cameron Diaz w wyreżyserowanym przez Michaela Hoffmana filmie "Gambit, czyli jak ograć króla”. Szalona komedia według scenariusza Coenów tym razem przeniesie widzów w świat wielkiej sztuki, zemsty i oszustwa z przymrużeniem oka!
 
"To już ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Ladies Night. Tym razem przygotowaliśmy dla wszystkich Pań przedpremierowy pokaz filmu ‘Gambit, czyli jak ograć króla’. Colin Firth i Cameron Diaz w rolach głównych, reżyseria Michaela Hoffmana i scenariusz braci Coen to elementy, które gwarantują świetną zabawę. Serdecznie zapraszamy stałe bywalczynie naszych kobiecych spotkań oraz wszystkie Panie, które nie miały jeszcze okazji bawić się na Ladies Night w Cinema City. Będzie naprawdę kobieco!”
– zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.
 
Partnerami grudniowej odsłony Ladies Night są: Pachnąca Szafa, Oriflame, Hortex, Mola, Somat, Opel.
 
Prawdziwe święto kobiet już 13 grudnia o godzinie 19.30 w kinach Cinema City Galeria Kazimierz i Bonarka!

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Cinema City Galeria Kazimierz

Kino Cinema City Galeria Kazimierz

Cinema City – Poczuj magię kina! Nowe premiery, nietuzinkowe kino, wygodne fotele i atrakcje dla Kinomaniaków. Twój najlepszy sposób na film!

Więcej

Adres:

ul. Podgórska 34
31-536 Kraków


Kontakt:

rezerwacja: (12) 254 54 54,
kazimierz@cinema-city.pl, rezerwacje.kazimierz@cinema-city.pl
http://www.cinema-city.pl
facebook