Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Ladies Night w Cinema City Galeria Kazimierz i Bonarka!

📅 czwartek 13.12.2012
Ladies Night w Cinema City Galeria Kazimierz i Bonarka!

Pełen świetnej zabawy i mnóstwa niespodzianek wieczór rozpocznie się 13 grudnia, o godzinie 19:30. Cinema City przygotowało dla uczestniczek Ladies Night konkursy z nagrodami, prezenty oraz cenne porady dotyczące sposobów na odreagowanie stresów związanych z pracą i gonitwą życia codziennego.
 
Na ekranie królować będzie zdobywca Oscara, Colin Firth i zjawiskowa Cameron Diaz w wyreżyserowanym przez Michaela Hoffmana filmie "Gambit, czyli jak ograć króla”. Szalona komedia według scenariusza Coenów tym razem przeniesie widzów w świat wielkiej sztuki, zemsty i oszustwa z przymrużeniem oka!
 
"To już ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Ladies Night. Tym razem przygotowaliśmy dla wszystkich Pań przedpremierowy pokaz filmu ‘Gambit, czyli jak ograć króla’. Colin Firth i Cameron Diaz w rolach głównych, reżyseria Michaela Hoffmana i scenariusz braci Coen to elementy, które gwarantują świetną zabawę. Serdecznie zapraszamy stałe bywalczynie naszych kobiecych spotkań oraz wszystkie Panie, które nie miały jeszcze okazji bawić się na Ladies Night w Cinema City. Będzie naprawdę kobieco!”
– zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.
 
Partnerami grudniowej odsłony Ladies Night są: Pachnąca Szafa, Oriflame, Hortex, Mola, Somat, Opel.
 
Prawdziwe święto kobiet już 13 grudnia o godzinie 19.30 w kinach Cinema City Galeria Kazimierz i Bonarka!

 

259 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent