Laboratorium Świętego Walentego

Laboratorium Wyobraźni, Rubież 46 mapa

niedziela 17.02.2019

Czy da się poczuć chemię… do chemii? W Laboratorium Wyobraźni wierzymy, że tak! Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia chemiczne pn. „Laboratorium Świętego Walentego”, które udowodnią, że miłość ma bardzo dużo wspólnego z nauką!

Na warsztatach udowodnimy, że serca mogą płonąć miłością, która się nie spala! Sprawdzimy, czy w chemicznym laboratorium może powstać prawdziwy eliksir miłosny oraz dowiemy się, czy pod wpływem ciepła serce może… urosnąć! Trudne chemiczne wzory przełożymy na efektowne doświadczenia. Przygotujemy wyjątkowe walentynki i sprawdzimy, czy w laboratorium chemicznym może być romantycznie.

Zapraszamy do rezerwowania biletów na stronie https://bilety-wyobraznia.ppnt.poznan.pl/
Zajęcia odbędą się w siedzibie Laboratorium Wyobraźni w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Rubież 46). Dla gości udostępniony jest darmowy parking.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Laboratorium Wyobraźni PPNT

Laboratorium Wyobraźni PPNT

Laboratorium Wyobraźni to pierwsze w Poznaniu centrum popularyzacji nauki, w którym doskonale bawią się i dzieci, i dorośli. W Laboratorium Wyobraźni tłumaczymy zagadki otaczającego nas świata. Laboratorium Wyobraźni jest otwarte dla indywidualnych zwiedzających w weekendy i …

Więcej

Adres:

ul. Rubież 46, budynek A2, wjazd 3

Kontakt:

735 981 666
wyobraznia@ppnt.poznan.pl
https://wyobraznia.ppnt.poznan.pl/
facebook

Zobacz także