Laboratorium Sceny w Cricotece – Moje/nasze

Cricoteka, ul. Nadwiślańska 2-4 mapa

niedziela 21.10.2018

10 zł

Laboratorium Sceny w Cricotece

Do kogo należy miasto? Czy możemy robić w nim co nam się tylko podoba? Co można narzucić mieszkańcom? Gdzie jest granica między tym co własne, a tym co wspólne? Na warsztatach spróbujemy stworzyć miejsce, które pozwoli połączyć potrzebę indywidualizmu z potrzebą ładu przestrzennego. Będziemy tworzyć osobiste makiety, które połączymy we wspólną instalację. 

21 października, godz. 11:30–12:30
MOJE/NASZE

 

Jakiej przestrzeni potrzebujemy, żeby czuć się komfortowo? W jaki sposób oswajamy przestrzeń? Jak wyglądałyby nasze domy, gdyby nie musiały nas chronić przez zimnem i deszczem? Każdy uczestnik warsztatów dostanie zestaw długich, bambusowych kijków, gumek recepturek i agrowłókniny, z których będzie mógł stworzyć własną „bazę”. 

4 listopada, godz. 11:30–12:30
BAZA

Prowadzenie:
Anna Komorowska – mama Franka i Antka, partnerka Michała Rokity. Od 10 lat prowadzą wspólnie pracownię k. — rodzinną firmę specjalizującą się w projektowaniu placów i ogrodów zabaw oraz edukacji architektonicznej dzieci. 

 Na warsztaty obowiązują bilety, które można zakupić na naszej stronie internetowej lub w kasie Cricoteki.

Bilet w cenie 10 zł obowiązuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Zasadą jest udział co najmniej dwóch osób (dziecka i osoby dorosłej), ale można również uczestniczyć w trójkach, czwórkach itd. Nie prowadzimy rezerwacji miejsc, o uczestnictwie w zajęciach decyduje kupno biletu. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także