Laboratorium Sceny – Świat w słoiku

Cricoteka, ul. Nadwiślańska 2-4 mapa

niedziela 12.08.2018

10 zł

co dzieje się pod szklanym kloszem

A gdyby tak zamknąć nasze otoczenie w słoiku? Pomniejszyć naturalną przestrzeń i spróbować ją odpowiednio zorganizować? Obserwować, co dzieje się pod szklanym kloszem? Z pomocą naszej wyobraźni i roślinnych materiałów stworzymy kompozycje wewnątrz słoików, które będziemy mogli zabrać do domów i podziwiać niczym własny ogród.

12 sierpnia, godz. 11:30-12:30

Prowadzenie:

Dorota Zwolak – absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka. Czynna architektka i projektantka. Adeptka szkoły florystycznej tworząca małe, zielone kompozycje odzwierciedlające świat rzeczywisty. Absolwentka kursu „Pani od architektury” organizowanego przez pracownię k. Członkini fundacji Animatornia – twórcze działania oraz fundacji Miasto Pracownia, w ramach których m.in. współorganizuje i prowadzi działania w przestrzeni miejskiej, warsztaty architektoniczne, konstrukcyjne, planowania przestrzennego.

Na warsztaty obowiązują bilety, które można zakupić na naszej stronie internetowej lub w kasie Cricoteki.

Bilet w cenie 10 zł obowiązuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Zasadą jest udział co najmniej dwóch osób (dziecka i osoby dorosłej), ale można również uczestniczyć w trójkach, czwórkach itd. Nie prowadzimy rezerwacji miejsc, o uczestnictwie w zajęciach decyduje kupno biletu. Ilość miejsc jest ograniczona.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także