La Mamma – piosenka od serca w wykonaniu mamy i córki

poniedziałek 29.06.2020 do poniedziałek 06.07.2020

La Mamma - piosenka od serca w wykonaniu mamy i córki

Drogie Dzieci i Rodzice, chcemy podzielić się z Wami naszą piosenką o Mamie. Wykonała je mama Vlasta Traczyk i jej pięcioletnia córeczka Victoria. Dlaczego po włosku? Kochamy ten język, chcemy uczyć się go poprzez piosenki i Was do tego zachęcamy!

Zapraszamy również na nasz youtube kanał z piosenkami dla dzieci – „Świat Victorii”, gdzie usłyszą Państwo nowe muzyczne adaptacje znanych wierszy wybitnych polskich poetów jak i młodych twórców. Julian Tuwim, Maria Konopnicka, Aleksander Fredro i ich nieśmiertelna poezja są dla nas wielką inspiracją dla powstania nowych melodii. Sięgamy również do poezji dziecięcej w j. rosyjskim i włoskim. Przepraszamy za banał, ale również zachęcamy do śledzenia nas na facebooku: https://www.facebook.com/SwiatVictorii/ . Będzie nam bardzo milo gościć Was w naszym świecie – miejscu, gdzie realizujemy swoje marzenia i cieszymy się urokami dzieciństwa wraz z naszymi ukochanymi dziećmi!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
La Mamma – piosenka od serca w wykonaniu mamy i córki

Świat Victorii - piosenki dla dzieci

Zapraszamy do “Świata Victorii”, świata muzyki i pięknej poezji dziecięcej.  Wszystkie piosenki skomponowała mama Vlasta dla pięcioletniej córeczki Victorii podczas długich dni i tygodni kwarantannowych.  Vlasta Traczyk to kompozytorka, pianistka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, nauczycielka …

Więcej

Adres:

Tumska 37 m.8
02-430 Warszawa


Kontakt:

518505386
vivo@vlasta.pl
https://vlasta.pl/piosenki-dla-dzieci/
facebook