Kwiatowe weekendy z nagrodami od NoVa Park

NoVa Park mapa

piątek 17.09.2021 do sobota 25.09.2021

Kwiatowe weekendy z nagrodami od NoVa Park

Planujecie odwiedzić NoVa Park w dniach 17-18 września i 24-25 września? Przygotujcie się na zakupowe szaleństwo nagradzane kwiatowymi upominkami. Przed nami aż dwie odsłony Waszej ulubionej akcji „Doceniamy, nagradzamy!”. Tym razem przekonamy Was, że kwiaty rosną nie tylko wiosną!

W dwa ostatnie wrześniowe weekendy (17-18 września oraz 24-25 września) w godzinach 13.00-19.00 NoVa Park szykuje dla mieszkańców Gorzowa i okolic super okazję na zdobycie jesiennych kwiatów, które upiększą niejedno wnętrze! Wystarczy w dwa wybrane weekendy zrobić zakupy w NoVa Park za minimum 150 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony) i zgłosić się do Punktu Obsługi Akcji po upominek!

W każdy weekend do rozdania jest aż 300 nagród:

  • w dniach 17-18 września będą czekać na Was kwiaty doniczkowe – do wyboru: wrzos, skrzydłokwiat, kalanchoe, papryczka dekoracyjna lub bluszcz;
  • w dniach 24-25 września mamy dla Was flowerboxy, które częściowo zostaną wykonywane na miejscu, na Waszych oczach!

„Lubicie kwiaty? Dobrze się składa, bo nadchodzą dwie okazje, aby je zdobyć! W dniach 17-18 oraz 24-25 września czas spędzony w NoVa Park będzie można zaliczyć do zdecydowanie udanych. Nie dość, że czekają na Was przyjemne zakupy, to na dodatek podziękujemy Wam za nie wręczając kwiatowy upominek. W puli nagród m.in. wrzosy, papryczki dekoracyjne, a także flowerboxy! Zapraszamy!”– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Akcji, który znajdziecie na poziomie 0 przy Reserved. Wydarzenie w NoVa Park odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy!

Więcej

Adres:

Galeria Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

ZOBACZ TAKŻE:kwiaty