Kuźnia Projektów IV. Aktywni poszukiwani!

Centrum Kultury AGORA mapa

wtorek 16.04.2019 do poniedziałek 06.05.2019

Kuźnia Projektów IV. Aktywni poszukiwani!

Aktywni poszukiwani! Staruje 4. edycja KUŹNI PROJEKTÓW

Na zgłoszenia czekamy do 6 maja 2019.

Masz pomysł na działanie, ale brakuje Ci środków finansowych, bazy i wsparcia organizacyjnego? Nic straconego, Centrum Kultury Agora ogłasza konkurs na najciekawsze inicjatywy realizowane dla mieszkańców osiedla Karłowice – Różanka!

Co?

KUŹNIA PROJEKTÓW IV to kontynuowany od 2016 roku, konkurs na najlepsze inicjatywy społeczno – kulturalne, w którym może wziąć udział  każdy mieszkaniec i sympatyk osiedla Karłowice – Różanka! Wspieramy wrocławian w realizacji własnych działań, stwarzamy przestrzeń, w której początkujący animatorzy kultury mogą rozwijać i realizować swoje pierwsze kulturalne projekty.

Dla Kogo?

Szukamy ludzi, który mają pomysły na nowatorskie działania społeczno-kulturalne (np.: działanie sąsiedzkie, akcję w przestrzeni miejskiej, grę miejską, działanie performatywne, działanie interdyscyplinarne). Do udziału w projekcie zapraszamy początkujących animatorów kultury, artystów i wszystkich miłośników osiedla Karłowice – Różanka, którzy łączą rozwijanie swoich pasji z działaniami na rzecz lokalnego otoczenia.

Do kiedy?

Skorzystaj z grantu w wysokości do 4000 zł i zrealizuj swój pomysł od 15 sierpnia do 15 grudnia 2019r.  Na zgłoszenia czekamy do 6 maja 2019.

Informacja: Anna Borowska, 71 325 14 83 w.106, anna.borowska@ckagora.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum Kultury Agora

Centrum Kultury AGORA

Nowa siedziba Centrum Kultury AGORA przy ul. Serbskiej 5a - razem z sąsiadującymi Centrum Informacyjno - Bibliotecznym i Restauracją - została zaprojektowana i zbudowana według standardów europejskich. Pomieszczenia i sale w budynku są klimatyzowane i …

Więcej

Adres:

ul. Serbska 5a
Wrocław


Kontakt:

71 326 15 31
sekretariat@ckagora.pl
http://www.ckagora.pl

ZOBACZ TAKŻE:zajęcia pozalekcyjne

Zobacz także