Kursy semestralne programowania z Kids Code Fun

📅 sobota 02.03.2019 do sobota 16.03.2019
Od 890 zł
Zajęcia semestralne z programowania Kids Code Fun

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-15 lat na zajęcia programowania w Warszawie z Kids Code Fun! Nasze kursy rozbudzają wewnętrzną ciekawość i dociekliwość młodych odkrywców.

Prowadzimy zajęcia programowania na Politechnice Warszawskiej, na których wykorzystujemy autorskie metody edukacyjne oparte na praktykach Harvard University.

Aktywności przy komputerze przeplatamy interaktywnymi ćwiczeniami w grupie, by lepiej zrozumieć temat i uczyć się zasad współpracy.

Proponujemy kursy w wielu obszarach:

• Zajęcia z tabletami dla najmłodszych (Junior Coder),
  • Programowanie wizualne ze Scratchem (Coder Level 1),
  • Zajęcia łączące elektronikę z programowaniem (Tech Girls, Code & Engineering),
  • Zajęcia z grafiki komputerowej (Photoshop),
  • Programowanie gier komputerowych (Unity Game Makers),
  • Tworzenie i projektowanie aplikacji mobilnych (Mobile Apps).

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kursów: https://bit.ly/2TOvdGP