Kurs wakacyjny: ZaproGRAmuj się na nowy rok! KK Mydlniki

Balicka 289, Kraków mapa

poniedziałek 26.07.2021 do piątek 30.07.2021

600

Kurs wakacyjny: ZaproGRAmuj się na nowy rok! KK Mydlniki

W związku z powrotem możliwości prowadzenia zajęć stacjonarnych, mamy przyjemność ogłosić kolejny sezon kursów wakacyjnych  dla dzieci organizowanych przez NGE!  Już teraz zapisz się na zapisy.nge.edu.pl na cały kurs! W tym roku nasze kursy wakacyjne wracając w nowej odsłonie, pod nazwą “ZaproGRAmuj się na nowy rok!”, dostępny w wielu lokacjach i terminach. Umożliwiając dzieciom i młodzieży poznanie szalenie interesujących informacji z zakresu projektowania, edukacji cyfrowej i programowania, jak i możliwości powrotu do doświadczania zabawy i wykonywania zadań na żywo, wraz z rówieśnikami! Na każdym turnusie będzie oczywiście zachowany pełny reżim sanitarny!

Kursy wakacyjne organizowane przez NGE stanowią nową jakość  zajęć wakacyjnych dostępnych dla dzieci z Krakowa i okolic. W trakcie każdego kursu, dzieci poznają i będą pracować nad następującymi zagadnieniami: Problem Based Design, Tabletop Game Design, Podstawy edukacji cyfrowej i elektroniki, Programowanie blokowe oparte o Język programowania LUA, Programowanie w Minecraft, oraz co najważniejsze, programowanie w języku PYTHON, jednym z najlepszych i najczęściej stosowanych języków programowania!

Rejestrując się poprzez naszą stronę (Zapisy.nge.edu.pl) Zapisują się państwo na cały, 40 godzinny 5 dniowy kurs. Istnieje również możliwość zapisania się na pojedyncze dni kursu, poprzez formularz dostępny na wydarzeniu facebookowym każdego turnusu kursu! po więcej informacji w tej kwestii zapraszam do odwiedzenia wydarzenia dostępnego pod przyciskiem “Więcej informacji”, znajdą tam państwo również szczegółowy opis każdego z kursów wraz z planem każdego z dni zajęciowych!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
NextGenEducation logo

NextGen Education

NextGen Education jest młodym projektem mającym na celu wsparcie rozwoju umiejętności cyfrowych i nauki programowania dla dzieci i młodzieży. Aktywnie działamy od roku 2017, a z naszych kursów skorzystały już setki rodziców i dzieci oraz …

Więcej

Adres:

Kraków różne lokalizacje

Kontakt:

608 605 333
kontakt@nge.edu.pl
http://zapisy.nge.edu.pl
http://nge.edu.pl
facebook