Kurs wakacyjny w Szkole Pływania Swim and Fun

Milicka 44 mapa

niedziela 26.06.2022 do czwartek 25.08.2022

Kurs wakacyjny w Szkole Pływania Swim and Fun

Wakacyjne kursy Swim&Fun to świetna okazja, aby rozpocząć przygodę z pływaniem lub kontynuować swoją naukę! Przygotowaliśmy kursy dla niemowląt, dzieci i młodzieży. Wakacje ze Swim&Fun to wspaniały czas!

Już 6. maja, o godz. 10:00 rozpoczynamy zapisy na KURS WAKACYJNY, w ramach którego poprowadzimy zajęcia grupowe oraz indywidualne. Dwumiesięczny kurs będzie się odbywać na pływalni przy ul. MIlickiej (lipiec) oraz we Vratislavia Medica (sierpień). Przygotowaliśmy zajęcia grupowe dla wszystkich – już od 3. miesiąca życia!

Z uwagi na sezon urlopowy, grupy będą prowadzone przez dwóch instruktorów – wymiennie. Zapewniamy jednak, że przygotowany program ćwiczeń oraz współpraca naszej kadry pozwoli utrzymać bardzo wysoki poziom i jakość zajęć.

Zapisy na zajęcia grupowe odbędą się przez naszą stronę internetową  www.swimandfun.pl/zapisy. Po więcej informacji na temat zajęć indywidualnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

FUNDACJA NA RZECZ POPULARYZACJI SPORTU SWIM&FUN

Szkoła Pływania Swim&Fun została stworzona z zamiłowania do sportu.

W naszej szkole postawiliśmy sobie cel, że nauka pływania ma być przyjemnością. Zespół instruktorów Swim&Fun to grupa młodych i energicznych ludzi, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Dzięki …

Więcej

Adres:

Milicka 44
51-127 Wrocław


Kontakt:

575440644
info@swimandfun.pl
http://www.swimandfun.pl
facebook