Kurs wakacyjnej fotografii dla mam

internet mapa

piątek 15.07.2016

konkurs akademii fotografii dla mam

Dołącz do grona Mam, które fotografują na wakacjach! 15 lipca rozpocznij naukę w grupie początkujących Mam na kursie fotografii dziecięcej. Naucz się pięknie fotografować swoich bliskich i stwórz swojej rodzinie pamiątkę na lata.

Już 15 lipca początkujące Mamy z różnych stron Polski rozpoczynają naukę na kursie „Wprowadzenie do fotografii dla Mam”. Uczestnicząc w kursie dowiesz się:

1) jak tworzyć ostre fotografie dziecku, które porusza się z prędkością światła (jeśli jesteś Mamą maleństwa, które na razie jest spokojne nie martw się, to pewnie szybko minie i ta wiedza przyda Ci się szybciej, niż myślisz!),

2) jak fotografować bez użycia lampy błyskowej, która spłaszcza obraz,

3) jakie perspektywy warto zastosować w fotografii dziecięcej,

4) jak poprawnie kadrować zdjęcia dzieci,

5) w jaki sposób możesz wykorzystać tło i elementy otoczenia do kompozycji fotografii,

6) jak stworzyć zaskakujący portret dziecku,

7) …i wiele, wiele innych wartościowych informacji, o które będziesz mogła zapytać profesjonalnego Instruktora fotografii dziecięcej

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs „Wprowadzenie do fotografii dla Mam” dedykowany jest Mamom, które fotografują swoje dzieci amatorsko lub do tej pory wcale. Mile widziane są Mamy zarówno niemowlaków, jak i starszaków.

Czy trzeba mieć lustrzankę, by brać udział w kursie?

Absolutnie nie. Model aparatu jest bez znaczenia. Jeśli nie posiadasz lustrzanki, wystarczy aparat kompaktowy lub w telefonie komórkowym. Nie zalecamy zaopatrywania się w sprzęt jedynie na potrzeby rozpoczęcia kursu!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Zostały ostatnie wolne miejsca na kursie „Wprowadzenie do fotografii dla Mam” w grupie Mam, która rozpoczyna naukę 15 lipca 2016. Dowiedz się, jak wygląda nauka fotografii dziecięcej online, jak zdumiewające są efekty i zarezerwuj miejsce na kursie:

http://bit.ly/kurs-fotografii-dzieciecej-lipiec-2016

UWAGA! Do 15 lipca 2016 z hasłem MIASTODZIECI otrzymasz 5% rabatu na kurs „Wprowadzenie…” Hasło należy wpisać w polu „hasło promocyjne” podczas rejestracji na kurs.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Jak fotografować dzieci. Akademia fotografii dla mam

Akademia Fotografii Dziecięcej dla Mam

Akademia Fotografii Dziecięcej zaprasza na wyjątkowe kursy i warsztaty fotografowania dzieci dla Mam w całej Polsce. W prosty sposób podpowiadamy Mamom jak rozpocząć przygodę z fotografią i jak robić unikalne zdjęcia swoim …

Więcej

Zobacz także