Kup książkę i wesprzyj hospicjum dziecięce

Kup książkę i wesprzyj hospicjum dziecięce

📅 niedziela 24.11.2019 do wtorek 03.12.2019
akcja charytatywna dla dzieci Wydawnictwo Promic
Podaruj radość i ciepło dzieciom z Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek! 

Kup książkę „Zimowa przygoda aniołka” – 5 zł ze sprzedaży każdego egzemplarza  Wydawnictwo PROMIC przekaże na rzecz Hospicjum.

„Zimowa przygoda anioła” to wzruszająca opowieść o tym, jak dobrze jest pomagać! Pobudzająca wyobraźnię małego czytelnika, przyciągająca uwagę, malarskimi, pięknymi ilustracjami zachwyci i dzieci, i rodziców.
Wielki las cały zasypany śniegiem, zapada noc, w oddali słychać głosy zwierząt. Jak odnaleźć drogę do domu? Nawet, gdy jest się aniołkiem nie jest to łatwe. Chyba, że znajdzie się ktoś o wrażliwym serduszku, kto poda pomocną łapkę.

Książkę można kupić TUTAJ

Domowe Hospicjum Dziecięce „Promyczek” od 2010 roku obejmuje domową opieką paliatywną nieuleczalnie chore i umierające dzieci z kilku powiatów województwa mazowieckiego. „Promyczek” zapewnia całodobową i całotygodniową opiekę medyczną, psychologiczną i duchową chorym dzieciom przebywającym w swoich rodzinnych domach, bezpłatnie wypożycza im niezbędny sprzęt medyczny oraz udziela wsparcia socjalnego i psychologicznego rodzinom, które z powodu choroby dziecka znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Pod opieką hospicjum okresowo przebywa do 30 małych pacjentów.nasza strona: http://www.hospicjumpromyczek.pl/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie