Kumplobook. Dogrywka

Data wydarzenia: wtorek 14.03.2017 do czwartek 30.03.2017

Kumplobook recenzja książki

Kolejny Kumplobook dla dzieci, które potrafią świetnie się bawić bez komputera i telefonu. To książka dla dwójki przyjaciół – do wspólnej zabawy i wspólnego spędzania czasu. To książka, która łączy, zobacz!

Wyobraź sobie życie bez komórki. Tylko przez chwilę, przez jedną godzinę. Zapominasz, że ją masz. Przez 60 minut nie scrollujesz, tylko się na serio kumplujesz! Tylko ty i twój kumpel. Realny, nie wirtualny.

To książka dla dwójki przyjaciół – do wspólnej zabawy i wspólnego spędzania czasu. Można w niej rysować, przejść przez labirynty, rozwiązać kumplotest, znaleźć różnice, zagrać w gry. Każde zadanie trzeba wykonać ze swoim kumplem.

To książka, która łączy!

Kumplobook. Dogrywka
tekst: Joanna Gorzelińska
grafika: Krzysztof Kiełbasiński
Premiera 15.02.2017
Wiek 8+
Więcej informacji: Wydawnictwo Wilga

„Swoisty kufer pełen skarbów, który otwiera się i odkrywa z najlepszą koleżanką lub kolegą. Choć nie da się ukryć, że w czasach naszego dzieciństwa tego rodzaju książki nie były za bardzo potrzebne – wystarczył kreatywny rodzic, a często jedynie nasz indywidualny umysł, nieprzywiązany do gier komputerowych, komunikatorów i innych „gotowców”, faktem jest że w czasach współczesnych książka „Kumplobook” jest po prostu strzałem w dziesiątkę.” (Kulturatka.pl)

Więcej gier i zabaw znajdziesz też w pierwszej części KUMPLOBOOKA. Książka otrzymała nominację w konkursie KSIĄŻKA ROKU 2016 Polskiej Sekcji IBBY.

 

Wilga logo

Wydawnictwo Wilga

Wilga jest wydawnictwem obecnym na rynku od 1992 roku, które specjalizuje się w książkach dedykowanych dzieciom. Wilga towarzyszy młodemu czytelnikowi od jego pierwszych miesięcy do wczesnych lat szkolnych.

Naszą ofertę adresowaną do najmłodszych dzieci wzbogacamy o …

Więcej

Adres:

ul. Domaniewska 48, 02-672 Warszawa


Kontakt:

http://www.gwfoksal.pl/wydawnictwo/wilga/
facebook