#kulturawdomu z Teatrem im. L. Solskiego w Tarnowie

📅 sobota 14.03.2020 do sobota 28.03.2020
#kulturawdomu z Teatrem im. L. Solskiego w Tarnowie

Kochani Widzowie! Chcemy się podzielić z Wami tym, co na co dzień robimy. A że chwilowo nie możemy Was gościć u siebie w teatrze zapraszamy w wersji cyfrowej. Rozpoczynamy akcję #kulturawdomu.

Udostępnimy Wam nasze wybrane archiwalne spektakle, tak byście nie tracili kontaktu z kulturą!
Na początek coś dla Milusińskich, którzy chwilowo mają więcej czasu. Zapraszamy na spektakl „Lokomotywa II” w reżyserii Mariusza Szaforza.

https://drive.google.com/file/d/1NEbcETv7QcEJmdwfHiWF7100SbJ45LDr

Zauważyć dziecko

Bezpłatny mini-kurs e-mailowy · 5 dni

Krzyczę, chociaż kocham.

5 lekcji, które pomogą Ci zrozumieć, skąd biorą się Twoje reakcje wobec dziecka — i co możesz z nimi zrobić.

Zapisz się za darmo →

Czy spotkaliście już w Tarnowie Słonia Trąbalskiego? A może widzieliście dziś małpę w kąpieli lub Kaczkę Dziwaczkę? Czy Waszą drogę przebiegł dziś Stefek Burczymucha albo Pan Hilary, który po raz kolejny zgubił okulary…?
Może warto nauczyć się z dzieciakami na pamięć wierszyka? Macie książkę z tymi utworami, to poczytajcie na głos razem! 

517 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent