Kultura zaczyna się w Dzielnicy!

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, aleja Zwycięstwa, Gdynia, mapa

sobota 16.07.2016

kultura w dzilenicach festyn

16 lipca zapraszamy na teren zielony przy Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni na dzielnicowe spotkanie z kulturą i zabawą.

Zainspirowani oddolnymi inicjatywami sąsiedzkimi i głodni wiedzy na temat życia i obecności kultury w poszczególnych dzielnicach Gdyni, przemierzamy ulice, parki i lasy w poszukiwaniu dobrej zabawy i alternatywy dla tradycyjnych festynów. Kultura w Dzielnicy to projekt zakładający odkrywanie potencjału kulturalnego drzemiącego poza centrum miasta. Jeśli tęsknisz za podwórkowymi zabawami, masz smykałkę do majsterkowania lub poszukujesz swojej własnej drogi twórczego wyrazu, bez względu na to ile masz za sobą wiosen, powinieneś wziąć udział w Kulturze w Dzielnicy!

Już w sobotę 16 lipca, między godziną 12:00, a 17:00 na terenie przy Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym będziemy się ukulturalniać w splocie pomysłów okolicznych gdyńskich dzielnic: Orłowa, Redłowa, Małego Kacka i Wzgórza św. Maksymiliana.

 

Prosimy o zamieszczenie informacji na temat projektu na łamach Państwa stron, facebookowych profili oraz nośników informacyjnych

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
CN Experyment Gdynia Logo centrum nauki experyment

Centrum Nauki Experyment w Gdyni

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni to interaktywna wystawa, której główną ideą jest nauczanie poprzez zabawę. To miejsce, które wyzwala kreatywność, pobudza ciekawość świata i głód wiedzy - nie tylko u …

Więcej

Adres:

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny
Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 GdyniaKontakt:

58 500 49 94
biuro@experyment.gdynia.pl
http://www.experyment.gdynia.pl

Zobacz także