Kultura zaczyna się w Dzielnicy!

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, aleja Zwycięstwa, Gdynia,
📅 sobota 16.07.2016
kultura w dzilenicach festyn
16 lipca zapraszamy na teren zielony przy Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni na dzielnicowe spotkanie z kulturą i zabawą.

Zainspirowani oddolnymi inicjatywami sąsiedzkimi i głodni wiedzy na temat życia i obecności kultury w poszczególnych dzielnicach Gdyni, przemierzamy ulice, parki i lasy w poszukiwaniu dobrej zabawy i alternatywy dla tradycyjnych festynów. Kultura w Dzielnicy to projekt zakładający odkrywanie potencjału kulturalnego drzemiącego poza centrum miasta. Jeśli tęsknisz za podwórkowymi zabawami, masz smykałkę do majsterkowania lub poszukujesz swojej własnej drogi twórczego wyrazu, bez względu na to ile masz za sobą wiosen, powinieneś wziąć udział w Kulturze w Dzielnicy!

Już w sobotę 16 lipca, między godziną 12:00, a 17:00 na terenie przy Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym będziemy się ukulturalniać w splocie pomysłów okolicznych gdyńskich dzielnic: Orłowa, Redłowa, Małego Kacka i Wzgórza św. Maksymiliana.

Prosimy o zamieszczenie informacji na temat projektu na łamach Państwa stron, facebookowych profili oraz nośników informacyjnych