Kulka w WTL!

Wrocławski Teatr Lalek mapa

sobota 02.12.2023 do niedziela 03.12.2023

kulka wtl

KULKA to historia o tym jak rozpoznać przyjaźń i jak o nią dbać. Opowiedziana językiem muzyki, form plastycznych i ruchu. Jej bohaterami są dwaj muzycy, ich występy, zabawy i wygłupy wydają się beztroskie, a więź silna i trwała. Ale pewnego dnia to się zmieni. Czy – i jak – przyjaciele poradzą sobie z tą sytuacją?

To zabawne i ciepłe przedstawienie z muzyką na żywo może być odczytywane na różnych poziomach w zależności od wieku i doświadczeń odbiorców. Jedno jest jednak pewne: dla wszystkich będzie wspaniałą zabawą.
To kolejne przedstawienie twórców uwielbianej przez widzów WTL „Kręcipupy”. Muzykę do spektaklu ponownie stworzył Grzegorz Mazoń, aktor, kompozytor i multiinstrumentalista.

Na scenie towarzyszy mu Radosław Kasiukiewicz, wcześniej współpracujący z Tomaszem Maśląkowskim m.in. przy „Prostej historii”.

KULKA | wiek 1-5
Premiera 11.06.2022

Scenariusz, reżyseria, scenografia: Tomasz Maśląkowski
Muzyka: Grzegorz Mazoń
Obsada: Radosław Kasiukiewicz, Grzegorz Mazoń

Koprodukcja Fundacji LALE.Teatr i Wrocławskiego Teatru Lalek. Spektakl zrealizowany ze środków finansowych Gminy Wrocław.

2 grudnia, godz. 13

3 grudnia, godz. 13

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek ma w swoim repertuarze adaptacje utworów z kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej (m.in. powieści Astrid Lindgren i Tove Jansson) oraz najpopularniejszych baśni. Gra jednak nie tylko klasykę. Ostatnie premiery to w większości …

Więcej

Adres:

pl. Teatralny 4
50-051 Wrocław


Kontakt:

71 335 49 01
sekretariat@teatrlalek.wroclaw.pl
http://www.teatrlalek.wroclaw.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:teatr