Księżyc’owe Opowieści – bezpłatne słuchowisko dla dzieci

piątek 05.03.2021 do niedziela 14.03.2021

Księżyc'owe Opowieści - bezpłatne słuchowisko dla dzieci

„Każdy z nas jest Kosmicznym Podróżnikiem/ą” i właśnie w takiej roli zapraszamy najmłodszych widzów i widzki oraz ich opiekunów/ki do podróży audialnej w kolejnej odsłonie cyklu Dzieciaki na Piętrze.

Dajcie odpocząć oczom od ekranu i zanurzcie się z nami w „(…) przeogromny wszechświat, który wyłania się gwieździstą nocą” – zapraszają twórcy słuchowiska „KSIĘŻYC’owe OPOWIEŚCI”.

Słuchowisko zadaje uniwersalne pytania o to czym jest miłość, wolność i szczęście. Co najważniejsze: udziela odpowiedzi w mądry, zabawny i przystępny sposób. Słuchowisko przedstawia pięć historii filozoficznych zaczerpniętych z różnych kultur: bajkę afrykańską, żydowską, dwie opowieści zaczerpnięte z mitologii indiańskiej oraz
historię z dalekiego Nepalu. Każda z opowieści została zilustrowana muzyką Katarzyny Jackowskiej – Enemuo i Bartosza Gułaja.

„KSIĘŻYC’owe OPOWIEŚCI” w wykonaniu Wędrownego Teatru Lalek Małe Mi dostępne są bezpłatnie na 5. kanałach streamingowych: Spotify, YouTube, Soundcloud, Podigee oraz Apple Podcast.

W słuchowisku występują: Sława Tarkowska, Bartosz Gułaj

Głosy Gwiazd: Małgosia i Jagna Wiśniewskie, Jeremi Gułaj
Scenariusz: Sława Tarkowska
Muzyka: Katarzyna Jackowska – Enemuo, Bartosz Gułaj
Nagranie/Mastering/Mix/Udźwiękowienie: Bartosz Gułaj

Przypomnijmy: wiosenny sezon Dzieciaków na Piętrze odbywa się w całości online. Co miesiąc zapraszamy na premierę słuchowiska, audiobooka lub książeczki. Producentami cyklu są Estrada Poznańska i Miasto Poznań.

BEZPŁATNE SŁUCHOWISKA, AUDIOBOOKI, PIOSENKI ORAZ FAMILIJNE KSIĄŻECZKI MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE ESTRADA.POZNAN.PL

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:audiobookibajka