Księży Młyn wkręca – piknik artystyczny

Łódź, Księży Młyn – Koci Szlak mapa

sobota 17.09.2016

bezpłatne

okg księży młyn wkręca piknik

Ośrodek Kultury Górna zaprasza serdecznie na Piknik Artystyczny „Księży Młyn wkręca” w części rekreacyjnej Księżego Młyna. Pofabryczne osiedle wypełni się artystami, kuglarzami i … duchami. Na zakończenie prosto z Berlina przyjedzie i wystąpi performerka Pina Polar – Clown & Circus Show.

17.09.2016, sobota
godz. 15.00 – 18.00

Ponadto w programie:
– twórcze działania dla dzieci i dorosłych
– miasteczko cyrkowe
– malowanie wielkoformatowe
– podchody fotograficzne
– instalacje
– gry rodzinne
– wystawa dzieł sztuki wielkich i małych twórców
– gospodarze: artyści z pracowni na Księżym Młynie
– organizatorzy: Ośrodek Kultury Górna wraz z jego animatorami

Piknik jest wydarzenie zamykającym projekt “Księży Młyn wkręca – Wakacje ze sztuką”, realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Łodzi – Hanny Zdanowskiej.

Szczegóły programu

Ośrodek Kultury Górna

Ośrodek Kultury Górna to miejsce od 40 lat aktywne w życiu kulturalnym na terenie Łodzi. Specjalnością Ośrodka są autorskie programy z zakresu edukacji kulturalne, wydarzenia rodzinne i animacyjne. Realizowane są tu zajęcia skierowane do różnych …

ul. Siedlecka 1