Księga pełna czarów – krakowska baśń dla dzieci. Spektakl odwołany!

Teatr Szczęście, ul. Karmelicka 3, Kraków mapa

niedziela 29.03.2020

20

Księga pełna czarów - krakowska baśń dla dzieci

Jest to adaptacja baśni Janiny Porazińkiej pt.: „ Czarodziejska Księga”. To komedia dla najmłodszych. Ludowa powiastka o zabawnych perypetiach głównych bohaterek , kochających się sióstr, Marcysi i Krysi. Spektakl ma charakter dydaktyczny. Zawarty w nim morał sprawi ,że nasze pociechy zdecydowanie chętniej zasiądą do nauki czytania i pisania , bowiem za sprawą Krysi , odkryją ,że za odczytywanymi literkami kryje się wspaniała treść ,magia-wiedza, której posiadanie może nieraz uchronić nas przed zgubą.

Czy próżna Marcysia zarazi się bakcylem czytania ? Czy przygody jakie ją spotkają pozwolą jej zrozumieć ,że „ nie wszystko złoto ,co się świeci”?

A może, razem z Krysią zechce zapoznać publiczność ze sztuką słowa, poprawnego pisania i wypowiadania się ? Czyż nauka ta nie będzie efektywna ,jeśli kryje się za nią wspaniała zabawa ?

Bogata scenografia, wspaniała kreacja krakowskich aktorek, różnorodne postacie , melodie szybko zapadające w ucho, które mogą, wraz z aktorkami zanucić nawet najmłodsi widzowie, potęgują walory i wpływają na artystyczny odbiór widowiska.

Czas trwania spektaklu : około 60 minut

29 marzec, godz. 16:30

Bilety: 20 złotych

Bilety ONLINE:  https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/teatr-szczescie,642/ksiega-pelna-czarow-krakowska-basn-dla-dzieci,12587?eventId=180463

Telefoniczna rezerwacja biletów 570 252 555

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr szczęscie - spektakle dla dzieci w Krakowie

Teatr Szczęście w Krakowie

Teatr Szczęście

Teatr Szczęście to komediowy Teatr dla dzieci i dorosłych mieszczący się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Karmelickiej 3 w Krakowie.

Naszym celem, poprzez odpowiednio dobierany repertuar, jest rozbudzanie kreatywności …

Więcej

Adres:

ul. Karmelicka 3, Kraków,

Kontakt:

+48 570 25 25 55
kontakt@teatrszczescie.pl
http://www.teatrszczescie.pl/

ZOBACZ TAKŻE:baśnieteatr
Księga pełna czarów – krakowska baśń dla dzieci. Spektakl odwołany!