Książka: Rebelia. Urządź to po swojemu – gratis dla Twojego dziecka

do wyboru trzy różne lokalizacje w Krakowie

wtorek 05.02.2019 do wtorek 19.02.2019

Darmowe, pierwsze warsztaty w Akademii Miarologii

Każde dziecko, którego udział w Akademii Miarologii zostanie opłacony w lutym 2019 r., dostanie gratis książkę „Rebelia. Urządź to po swojemu”. Książka zachęci Twoje dziecko do projektowania i tworzenia własnych, śmiałych projektów architektoniczno-inżynierskich we własnym domu.

  •  Czy chcesz, aby Twoje dziecko miało wielką frajdę z odkrywania świata inżynierii, w dodatku na miarę swoich możliwości?
  •  Czy chcesz, aby Twoje dziecko z humorem odkrywało myślenie projektowe, innowacyjność i przedsiębiorczość?
  •  Czy chcesz, aby Twoje dziecko wiedziało dlaczego dach stadionu rozciąga się jak pajęczyna? Jak szybko biega karaluch i jak zaprojektować maszynę kroczącą? A może po co są żywe algi w ścianie? Czy most może się zwijać jak gąsienica, a termity mogą być mistrzami w klimatyzacji? To zapraszam do Akademii Miarologii!

Akademia Miarologii ma już na swoim koncie DWIE nagrody, sama nie wiem która ważniejsza?

  •  Czy główna nagroda przyznawana przez rodziców w głosowaniu, na Najbardziej Rozwojową Krakowską Inicjatywę dla Dzieci 2018.
  •  Czy może Statuetka Słoneczniki 2018 w kategorii Logika dla Akademii Miarologii przyznawana przez Jury. To jest coś niesamowitego, kiedy po roku działalności zarówno eksperckie jury, jak i sami rodzice przyznają Pani Miarce główne nagrody.
  •  Spotykamy się raz w tygodniu, aż do letnich wakacji na półtoragodzinnych warsztatach architektoniczno-inżynierskich, przygotowanych specjalnie dla dzieci 8-13 lat.
  •  Semestr letni już wystartował, ale w każdej chwili Twoje dziecko może do nas dołączyć!
  •  Zapisy wyłącznie przez stronę: https://www.miarologia.pl/zapisy/

Do wyboru trzy różne lokalizacje w Krakowie: Politechnika Krakowska w Centrum lub na Czyżynach, albo Uniwersytet Jagielloński na Ruczaju.

Możesz wybrać spośród następujących grup badawczych: wtorek 17:15 – 18:45 środa 18:00 – 19:30 czwartek 17:30 – 19:00.

A może opinie i rekomendacje innych Cię przekonają:

https://www.miarologia.pl/category/rekomendacje/

Mnie szczególnie ujęła rekomendacja umieszczona przez Marzenę Rej-Brodowską na FB: „Niedawno moja Martyna trafiła na zajęcia do Pani Miarki i powiem szczerze, ze gdyby mnie ktoś postawił pod ścianą i kazał zostawić córce jedne najbardziej wartościowe zajęcia, to byłyby właśnie te z Panią Miarką. Żadne inne.”

Zatem zapraszam!

Pani Miarka

A jeżeli masz jakieś pytania, albo wątpliwości to pisz śmiało akademia@miarologia.pl, albo zadzwoń 604818016, najlepiej od razu!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Akademia Miarologii

Akademia Miarologii

Witajcie! Jestem architektem. Dzieci mówią na mnie Pani Miarka. Lubię mierzyć, liczyć, projektować, tworzyć plany i schematy, jednym słowem zajmuję się MIAROLOGIĄ. Słyszeliście wcześniej o takiej „nauce”? Oczywiście, że nie! To ja ją wymyśliłam i …

Więcej

Zobacz także