Książka pozytywnych myśli

piątek 08.03.2019 do piątek 22.03.2019

Książka pozytywnych myśli

Ponad 100 zabawnych obrazków z afirmacjami, misji specjalnych, pomysłów na zabawę oraz relaksacyjnych mandali dla dzieci (4 -12 lat), aby uczynić ich świat lepszym. ​

„Książka Pozytywnych Myśli” to zbiór kolorowanek i misji, które powstały z inspiracji do pozytywnego tworzenia przez 6-cio letniego Aleksandra (2013). Podczas wspólnie spędzanego czasu Olek pytał się “Jak mogę narysować, że jestem super?”, “A jak mogę narysować, że marzę?” zaczęłam się zastanawiać – “Jak mogę przekazać mu to co pozytywne za pomocą obrazów?” Tworząc obrazki dla Olka, zaczęłyśmy wykorzystywać je w Akademii Pozytywnego Dziecka oraz na Webinarach. Postanowiłyśmy oddać również tekst aby rodzice wiedzieli jakiej afirmacji dotyczy obrazek. Kolorowanki z afirmacjami cieszyły się dużym zainteresowaniem. Otrzymywałyśmy feedback ze zdjęciami uśmiechniętych dzieciaków.

CO KRYJE SIĘ W ŚRODKU?

W świecie manipulacji, zazdrości i hejtu  warto zadbać również o świadome podejście do wcześniej wymienionych tematów. Wychowanie dzieci all inclusive, które chcą mieć wszytko na już  to wyzwanieMisje (zadania), które znajdują się w książce wprowadzając dziecko w podróż pozytywnych doznań. Odwaga, Miłość, Wdzięczność, Przyjaźń, Współpraca, Relacje to kilka z tematów z którymi spotyka się dziecko w swojej wewnętrznej podróży.

Wszystko, o czym myślisz i w co wierzysz, staje się Twoją prawdą!

Książka ma na celu wzmocnić wewnętrzną siłę u dzieci i rozpalić w nich miłość do siebie samych. Wzmacnianie pozycji i motywowanie dzieci do podejmowania działań w obliczu tych wielkich wyzwań, przed którymi stoi dzisiejszy świat.

http://freemindofchild.pl/ksiazka-pozytywnych-mysli/

Książka pozytywnych myśli
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także