Krzepka kalarepka – warsztaty z cyklu: Dziecinada – Ważne sprawy przez zabawy, Lublin

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, Judyma 2a, Lublin mapa

sobota 23.04.2016

10 zł

Krzepka kalarepka - zajęcia dla dzieci w Lublinie

Na pewno lubisz zajadać się pizzą, frytkami, chipsami, ale czy dzięki temu rośniesz zdrowy? Chcesz mieć dużo siły do zabawy i codziennie dobry humor?

Na warsztacie „Krzepka kalarepka” dowiesz się co jeść, żeby być krzepkim jak superbohaterowie. Przekonasz się jaka pyszna może być kasza jaglana i zrobisz pożywne batoniki. Zapraszamy Dzieci i Rodziców na warsztat kulinarny, na którym przyrządzimy pyszności z samych zdrowych produktów.

 

Spotkanie poprowadzi Karina Taszbajew – pedagożka, mama trzech synów: Gabriela, Leonarda i Salwadora. Oprócz zdrowej kuchni ma też dryg do rękodzieła.

 

23.04.2016, godz. 12.00-13.30

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”

Judyma 2a, Lublin

 

Warsztat dla Dzieci od lat 5 i Rodziców

Koszt udziału – 10 zł

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy: u.kokoszka@ddkweglin.pl

 

O Cyklu:                                                  

„Ważne sprawy przez zabawy” to nowa odsłona cyklu edukacyjnego „DZIECINADA”. Podczas kolejnych warsztatów najmłodsi poznają metody pokonywania trudności w relacjach z rówieśnikami i dorosłymi, dowiedzą się jak być bezpiecznym w Internecie i na drodze, dlaczego trzeba się zdrowo odżywiać i po co są prawa dziecka. Te wszystkie trudne i zasadnicze sprawy małego człowieka, nie mniej ważne niż sprawy dorosłych, Dzieci poznają przez działania manualne i zabawę. Bo DDK „Węglin” traktuje Dzieci bardzo poważnie!

Kuratorką cyklu jest Urszula Kokoszka.

Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „DZIECINADA – Ważne sprawy przez zabawy” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl oraz Portal Rodziców z Lublina tuDzieci.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
DDK Węglin

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin

Jesteśmy  instytucją, która na kulturalnej mapie Lublina powstała dzięki oddolnej inicjatywie mieszkańców dzielnicy Węglin Północny. Drzwi nowej, miejskiej instytucji, oficjalnie otwarto 2 października 2011 roku. Od tamtej pory Dedek  cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem swoją bogatą …

Więcej

Adres:

ul. Judyma 2a
Lublin


Kontakt:

(81) 466 59 10
info@ddkweglin.pl
http://www.ddkweglin.pl
facebook