Królowa Śniegu: po drugiej stronie lustra. Premiera DVD

sobota 23.11.2019 do sobota 07.12.2019

Królowa Śniegu: po drugiej stronie lustra. Premiera DVD

Najpiękniejsza baśń w wyjątkowej, zaczarowanej odsłonie. Agata Kulesza jako Królowa Śniegu oraz Natalia Schroeder jako Gerda! Premiera DVD 21 listopada.

Współtwórca „Shreka”, „Pięknej i Bestii”, „Toy Story” i „Dawno temu z trawie”, Robert Lence, zaprasza na kolejne spotkanie z bohaterami przebojowej serii filmów animowanych, opartych na najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena. Kontynuacja ukochanego przez polskich widzów cyklu „Królowa śniegu” ma w sobie wszystko, co stanowiło o sukcesie poprzedniczek. Wartką akcję, humor, mądry scenariusz i galerię wyjątkowych postaci, w których towarzystwie po prostu nie można się nudzić.

W świecie rządzonym przez czary, Gerda jest jedną z niewielu osób pozbawionych magicznych zdolności. Choć fakt ten stale komplikuje jej życie, bohaterka nie podaje się i dzielnie pomaga rodzinie w prowadzeniu magicznego sklepiku z zaklęciami. Niestety, pewnego dnia rodzice dziewczynki oraz jej brat – Kai zostają porwani przez Króla Haralda. Okrutny władca i wielki wróg wszystkiego, co magiczne, zsyła najbliższych Gerdy do Krainy Luster – ponurego miejsca, w którym nie działają żadne czary. Żeby ocalić rodziców i brata, dziewczynka będzie musiała zdobyć pewien legendarny przedmiot. Nieoczekiwanie, jedyną osobą mogącą pomóc Gerdzie w niebezpiecznej misji staje się jej odwieczna rywalka – oziębła i tajemnicza Królowa Śniegu.

Gatunek: animowany/ komedia/ przygodowy

Produkcja: Rosja 2018

Reżyseria: Robert Lence („Shrek”, „Piękna i Bestia”, „Toy Story” i „Dawno temu z trawie”), Aleksiej Tsitsilin („Królowa Śniegu 2″, „Królowa Śniegu 3. Ogień i lód”)

Scenariusz: Robert Lence, Aleksiej Tsitsilin, Władimir Nikołajew („Królowa Śniegu 2″, „Królowa Śniegu 3. Ogień i lód”), Aleksiej Zamysłow („Królowa Śniegu”, „Królowa Śniegu 2″, „Królowa Śniegu 3. Ogień i lód”)

Obsada: Agata Kulesza („Coco”, „Cudowny chłopak”, „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”), Natalia Schroeder (pierwszy raz w dubbingu)

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:bajkafilmpatronat