Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków – piknik rodzinny

Miejsce wydarzenia: Galeria Północna, Światowida 17

Data wydarzenia: sobota 22.09.2018

Wstęp: bezpłatne

Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków - piknik rodzinny

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników bajki o Królewnie Śnieżce i 7 krasnoludkach na pełny emocji i atrakcji piknik dla rodzin, który odbędzie się w Galerii Północnej 22 września od godziny 11:00 do 14:00. Zaczarowany świat bajek czeka!

Jeśli marzycie o przeniesieniu się do baśniowej krainy i uwielbiacie przygody Królewny Śnieżki i jej 7 małych przyjaciół, koniecznie dołączcie do zabawy organizowanej w ramach projektu „Aktywna Rodzina- Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek!”.

Weźcie udział w quizie i pomóżcie Gburkowi dopasować imiona krasnoludków do ich wizerunków. Macie też szansę zostać woźnicami królewskiej karocy! Przejdźcie szkolenie i przejedźcie gokartem po wyznaczonym torze. Ci, którzy kochają gotowanie znajdą zajęcie u boku Królewny Śnieżki, która pokaże, jak przygotować ulubioną przekąskę Gapcia. Marzycie o projektowaniu pięknych sukni? Sprawdźcie swoje siły i pomóżcie stworzyć modny strój dla Śnieżki na bal! Krasnale również potrzebują nowych czapek i liczą na Waszą pomoc w ich wykonaniu!

To nie koniec atrakcji. Czekają na Was liczne animacje, bańki mydlane, malowanie buziek, dmuchaniec, zdalnie sterowane samochody i wiele innych!

Dla najbardziej zaangażowanych w pomoc bajkowym przyjaciołom przygotowane zostały nagrody!

Vouchery do sali zabaw Fikołki
Bon na posiłek w Thai Wok
Prezenty od firmy Recman

Dołączcie do zaczarowanego świata Śnieżki i jej towarzyszy!

Wydarzenie: https://bit.ly/2LJ8IP1
Start pikniku g.11:00, Galeria Północna

Wstęp WOLNY!

Projekt Aktywna Rodzina to seria 8 gier miejskich i 8 pikników oraz 7 warsztatów rodzinnych. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.
Szczegóły na www.zwalcznude.pl/aktywna-rodzina/

Zobacz miejsce wydarzenia

Adres:

ul. Lebiodowska, Warszawa

Kontakt:

501 104 087
krystyna.radkowska@zwalcznude.pl
http://www.zwalcznude.pl

Zobacz także