Król Maciuś Pierwszy – spektakl teatralny

📅 niedziela 25.06.2023
🎫 10zł
Król Maciuś Pierwszy - spektakl teatralny
WCK Filia Marysin serdecznie zaprasza na spektakl dla dzieci pt. „Król Maciuś Pierwszy”.

Jak to się dzieje, że dziecko bywa dojrzalsze i bardziej przenikliwe niż niejeden dorosły? Jak to możliwe, że dorosły okazuje się często bezradny wobec spraw, którym powinien stawić czoła? Baśń o małym chłopcu, który nie miał czasu na zabawę, bo przyszło mu rządzić krajem, Korczak kieruje tyleż do dzieci, co do dorosłych. I traktuje ich z jednakową powagą. Stawia pytania o sprawiedliwość, szczerość i tolerancję wobec drugiego człowieka. Te pytania, przypomniane po latach na scenie, brzmią niezwykle współcześnie. Spektakl w wykonaniu aktorów teatru Wariacja.

Bilet:
10 zł dziecko