Krok w mrok, czyli halloweenowa zabawa dla dzieci w Loopy’s World

Loopys World, al. Grunwaldzka 229, Gdańsk mapa

piątek 27.10.2017 do niedziela 29.10.2017

Halloweenowa zabawa w Loopy's World

Mrok ciemniejszy niż noc ogarnął Loopy’s World. Ostatnia dobra czarownica podejrzewa, że to sprawka czarnego księżyca i wzywa wszystkie dzieci do pomocy. Odwiedźcie centrum z całą rodziną od 27 do 29 października i dołączcie do grupy śmiałków, którzy odważą się na krok w mrok. Dodatkowo czeka na Was straszliwie dobra zabawa, podczas której możecie spróbować własnych sił w tropieniu duchów.

Odważcie się na krok w mrok!

W ostatni weekend października w Loopy’s World czeka na śmiałków, którzy odważą się zrobić krok w mrok i pomogą w rozwiązaniu zagadkowych zdarzeń. W tym czasie w centrum możecie spodziewać się obecności zjaw, upiorów, czarownic i potworów wszelkiej maści. Czeka na Was wiele nieoczekiwanych zdarzeń, jak zawsze przygotujcie się również na aktywną zabawę.

Animacje oparte na fabularnej opowieści „krok w mrok” zaplanowano od piątku do niedzieli (27-29.10) o godz. 12:00, 15:00 i 17:00. Dodatkowo w każdej chwili możecie wziąć udział w pełnej przygód zabawie polegającej na rozszyfrowaniu śladów zostawionych przez duchy i zjawy. Wraz z najbliższymi wcielicie się w rolę tropicieli!

Halloweenowa zabawa po zmroku!

W sobotę (28.10) tuż po zmroku dzieci będą mogły wziąć udział w całonocnej imprezie „Noc w Happy Halloween”. W recepcji centrum ruszyła już sprzedaż biletów. Dla wszystkich, którzy zdecydują się kupić bilet na to wydarzenie przed 15.10 lub dla co najmniej trójki dzieci organizatorzy przygotowali atrakcyjne rabaty.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Loopys world sala zabaw dla dzieci i plac zabaw.

Loopy’s World Rodzinne Centrum Zabaw - Gdańsk i Wrocław

Loopy’s World Rodzinne Centrum Zabaw – Gdańsk i Wrocław

Zastanawiasz się jak spędzić czas wolny z dziećmi?  Spragnionych świetnej zabawy zapraszamy do Loopy’s World, czyli sieci największych w Polsce placów zabaw, czynnych cały rok.

Tutaj …

Więcej

Adres:

Gdańsk: Al. Grunwaldzka 229,
Wtocław: Park Handlowy Bielany, ul. Czekoladowa 20, 55-040 Kobierzyce


Kontakt:

Gdańsk: + 48 58 347 73 10; Wrocław +48 71 793 42 92-93
gdansk@loopys.pl; wroclaw@loopys.pl
http://www.loopysworld.com

ZOBACZ TAKŻE:halloweenmagiazabawa