Kreska i kropka – premiera i wyjątkowy Dzień Dziecka w Teatrze Kamienica

Teatr Kamienica mapa

niedziela 04.06.2023

Kreska i kropka - premiera i wyjątkowy Dzień Dziecka w Teatrze Kamienica

Dzień Dziecka w Małej Kamienicy!
Premiera spektaklu dla najmłodszych „Kreska i Kropka” już 4 czerwca

Z okazji tegorocznego Dnia Dziecka – najważniejszego święta każdego malucha – warszawski Teatr Kamienica przygotował niespodziankę. Znana i lubiana w bajkowym świecie Katarzyna Taracińska-Badura oraz przezabawna Marta Zgutczyńska przedstawią wierszowaną i interaktywną opowieść o przyjaźni. Spektakl „Kreska i Kropka” w reżyserii Katarzyny Taracińskiej-Badury swoją premierę będzie miał na początku czerwca.

O czym opowiada spektakl?

Pani Kreska to nieco zamknięta w sobie dusza artystyczna, malarka i ogrodniczka, która uwielbia muzykę klasyczną oraz niezwykle ceni sobie ciszę i spokój. Pewnego dnia w jej uporządkowane i harmonijne życie wkradnie się odrobina chaosu, a to za sprawą nowej lokatorki. Pani Kropka – szalona i roześmiana kuchareczka, która nie znosi samotności – jest zupełnym przeciwieństwem Kreski. Co wyniknie z tego spotkania? Czy Kresce i Kropce uda się znaleźć nić porozumienia?
Spektakl porusza niezwykle ważne tematy: akceptacji i wiary w siebie. Uczy jak rozwiązywać problemy pomimo przeciwności, nie poddawać się i optymistycznie patrzeć na życie.

A wszystko w lekkim, komediowym tonie, dostosowanym do małego widza.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat!

Scenariusz i Reżyseria: Katarzyna Taracińska-Badura
Opracowanie muzyczne: Anna i Krzysztof Palińscy
Charakteryzacja: Katarzyna Szkop
Zdjęcia: Rafał Olejniczak
Obsada: Katarzyna Taracińska-Badura i Marta Zgutczyńska

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie