Kreatywny sierpień w plenerze

ul. Dereniowa 6 (I piętro, wejście przy Domu Kultury Imielin)
📅 piątek 01.07.2016 do sobota 02.07.2016
sierpien_wplenerze3 półkoloonie w pracowni Clever Ursynów Warszawa
KREATYWNY SIERPIEŃ W PLENERZE – 01.08. – 31.08.
dla dzieci 6-13 lat

Zorganizujemy również pikniki, olimpiady tematyczne i plenerowe zabawy miejskie. Jeden dzień w tygodniu przeznaczymy na wyprawę autokarową poza miasto, a jeden na wyprawę w ciekawe miejsce w Warszawie. W przypadku braku pogody spędzimy kreatywnie czas w pracowni, zorganizujemy wyjście do kina.

W programie:
– zabawy, aktywności, pikniki w plenerze, każdego dnia pod specjalnym hasłem tematycznym:
Dzień indiański, Dzień afrykański, Dzień filmowy, Dzień Klockomaniaka, Dzień teatralny, Dzień survivalowy, Dzień w salonie gier, Dzień plastyczny, Dzień projektowania, Dzień dobrych manier
– 1 wycieczka poza miasto w tygodniu, opcjonalnie: „Średniowieczna zabawa”, „Na Dzikim Zachodzie”, „Mali agenci”
– 1 wycieczka na terenie Warszawy w tygodniu, opcjonalnie: wyprawa survivalowa, botaniczna, fabryka słodyczy, Stadion Narodowy, Muzeum Etnograficzne
– 1 wyjście do kina w tygodniu (w przypadku brzydkiej pogody)
– warsztaty: warsztaty plastyczne i handmade’owe, teatralne, „Dam radę” – trening personalny, planszówki, klockomania
– olimpiady tematyczne i aktywności sportowe

Obiad i podwieczorek w cenie pakietu, II śniadanie dzieci przynoszą ze sobą.
Zajęcia w dwóch grupach wiekowych: 6-9 lat i 10-13 lat
Poniedziałek – piątek w godzinach 7.30 – 18.00.

Oferta specjalna ważna do dnia 5 czerwca 2016:
Pakiet 1 tydzień – cena – 749 zł/5 dni
Pakiet 2 tygodnie – cena 699 zł/5 dni

Cennik od 6 czerwca 2016:
Pakiet 1 tydzień – cena – 799 zł/5 dni
Pakiet 2 tygodnie – cena 749 zł/5 dni

Cena za ostatnie 3 dni sierpnia (29-31.08.) – 399 zł

Gwarantujemy bezpieczeństwo dzieci pod opieką wykwalifikowanych opiekunów. Dzięki warsztatom wykorzystującym stosowane przez naszych specjalistów techniki rozwoju, dzieci wrócą do szkoły wypoczęte, wybawione, zrelaksowane i pewniejsze siebie. Do codziennych zajęć poprzez zabawę wpleciemy elementy naszych programów edukacyjnych i terapeutycznych.

Będzie wesoło, twórczo i bezpiecznie !
ZAPRASZAMY !

Materiały niezbędne do przeprowadzenia zajęć zapewnia pracownia CLEVER.

Pracownia Kreatywnego Rozwoju Dzieci CLEVER
ul. Dereniowa 6 (I piętro, wejście przy Domu Kultury Imielin)
Warszawa – Ursynów (metro Imielin)

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel. 734 101 330lub mailowo: poczta@clever.waw.pl