Kreatywny Plac Budowy w Arkadach Wrocławskich

Arkady Wrocławskie

sobota 01.06.2019

Kreatywny Plac Budowy w Arkadach Wrocławskich

Z okazji Dnia Dziecka w Arkadach Wrocławskich powstanie Kreatywny Plac Budowy. Aby się do niego dostać, dzieci będą musiały pokonać olbrzymi tunel zbudowany z 250 kół kąpielowych. Na miejscu czekać będą tory przeszkód, wielki piankowe klocki, warsztaty, konkursy z nagrodami i wiele innych bezpłatnych atrakcji.

Choć na wakacje trzeba jeszcze chwilę poczekać, to 1 czerwca w Arkadach Wrocławskich będzie można poczuć przedsmak letniej zabawy. Olbrzymie konstrukcje na Kreatywnym Placu Budowy zbudowane będą bowiem z kół kąpielowych i makaronów basenowych. Te ostatnie posłużą również dzieciom do tworzenia własnych zabawek podczas warsztatów kreatywnych. Nie zapomniano też o aktywnościach sportowych. Wszyscy chętni będą mogli poćwiczyć swoją zwinność, pokonując makaronowy tor przeszkód. Z kolei na małych konstruktorów będą czekać olbrzymie piankowe klocki, z których odtworzą słynne budowle lub zbudują własną niepowtarzalną konstrukcję. Przez cały dzień będą się też odbywać konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Otwarcie nowej Klockowni

Tego dnia w Arkadach Wrocławskich odbędzie się również otwarcie nowej, dużo większej Klockowni. 1 czerwca Rodzinne Centrum Edukacji i Rozrywki przenosi się na poziom 1 centrum handlowego, gdzie funkcjonować będzie aż osiem stref, w których znajdzie się ponad milion klocków. Nowością Klockowni będzie Strefa Żurawia (z prawdziwym stalowym dźwigiem), Demolka (z ogromnymi miękkimi klockami do budowania i burzenia ścian) czy Hocki-Klocki. Ponadto dostępne będą trzy salki dydaktyczno-urodzinowe i kawiarnia oddzielająca strefy maluszków od przestrzeni dla większych budowniczych, z której opiekunowie będą mogli obserwować dzieci podczas zabawy. 1 czerwca, z okazji otwarcia nowej Klockowni, każde dziecko będzie mogło skorzystać z bezpłatnej godziny zabawy.

Kreatywny Plac Budowy w Arkadach Wrocławskich otwarty będzie 1 czerwca, w godzinach 11:00 – 19:00, na poziomie 0 galerii, w pobliżu wejścia od strony ul. Powstańców Śląskich. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl