Kreatywne warsztaty w Akademii w Bronowicach

Galeria Bronowice mapa

sobota 14.07.2018

Wstęp bezpłatny

Przygoda z tkaniną

Najbliższa sobota upłynie w Galerii Bronowice pod znakiem kreatywnej zabawy. Odbędą się tu dwugodzinne warsztaty zainspirowane Japonią, które obejmować będą rysowanie, malowanie i zdobienie. Zajęcia poprowadzą studenci oraz doktoranci krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.

W sobotnie popołudnie Akademia w Bronowicach zamieni się w profesjonalną pracownię plastyczną. Inspiracją przy tworzeniu prac będzie Japonia, kraj o niezwykłej kulturze i sztuce. Podczas zajęć wykorzystane zostaną różnorodne materiały: papier, drewno, a także tkaniny. Uczestnicy będą zdobić torby oraz malować na różnorodnych podłożach, bazując na przygotowanych przez prowadzących wzorach oraz kreatywności. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży. Bezpłatne warsztaty pt. „Magia koloru – Japonia” odbędą się 14 lipca w godz. 16:00 – 18:00 w Akademii w Bronowicach na 1 piętrze Galerii. Wszyscy chętni proszeni są o punktualne przyjście, wówczas organizatorzy dysponują pełnym kompletem materiałów.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media Public Relations

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych.

Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:plastycznewarsztaty

Zimowa wyprzedaż w 5.10.15.

Zobacz także