Kreatywne warsztaty dla rodziców

Pracownia Kreatywnego Rozwoju Dzieci CLEVER - Ursynów mapa

poniedziałek 04.09.2017 do poniedziałek 25.09.2017

rodzice warsztaty w Pracowni Clever

Zapraszamy na warsztaty dla rodziców i grup przyjaciół. Proponujemy ciekawą formę relaksu i odpoczynku od trudów codzienności. Nasze warsztaty to szansa na twórczą i nieskrępowaną zabawę, bo przecież dziecko pozostaje w każdym z nas.

 

CLEVER SCENA – warsztaty teatralne dorośli

Dla odważnych i nieśmiałych, mówców i milczków, pasjonatów wszelkich dziedzin. Zajęcia relaksują i odstresowują, pozwalają na uwolnienie emocji, rozwijają wyobraźnię, zdolność współpracy, pobudzają kreatywność i spontaniczność, uczą panowania nad emocjami i pokonują nieśmiałość.

Warsztaty pozwolą radośnie odkrywać siebie i świat z innych perspektyw a poznane techniki ruchu ciała czy emisji głosu można z powodzeniem wykorzystywać w życiu zawodowym. 

 Bezpłatne warsztaty pokazowe: niedziela, 10 września 2017, godz. 12:30-13:30

CLEVER PROJEKTOWANIE – warsztaty projektowania tkanin dorośli

 

Zapraszamy wszystkich, których fascynuje tworzenie tkanin i wszelkie działania plastyczne. W programie warsztatów: techniki projektowania tkanin: od tkania, przeplatania, haftowania, po farbowanie. Dowiesz się jak ze starej tkaniny zrobić zupełnie nową i atrakcyjna oraz dlaczego czasem dobrze jest coś zniszczyć, żeby zyskało inną wartość.

 Bezpłatne warsztaty pokazowe: sobota, 9 września 2017, godz. 15:00-16:30

WARSZTATY  WOKALNE  INDYWIDUALNE

Zajęcia skierowane są zarówno do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze śpiewem i poprawnym mówieniem jak i profesjonalistów pragnących doskonalić swój warsztat.Oferujemy naukę śpiewu rozrywkowego za pomocą Techniki SLS. Przygotowujemy do egzaminów do szkół muzycznych, występów, przesłuchań i castingów. Zajęcia dla dzieci w wieku 6+, młodzieży i osób dorosłych.

 Bezpłatne warsztaty pokazowe: środa, 6 września 2017, godz. 15:00-20:00 

 piątek, 8 września 2017, godz. 15:00-19:00

rodzice_3

 

EMISJA GŁOSU INDYWIDUALNA

Każdy głos jest niepowtarzalny,  każdego z nas brzmi inaczej.  Jednak głos to również instrument, który należy prawidłowo wyćwiczyć aby brzmieć pewnie, mówić wyraziście, interesująco i zaprezentować się doskonale w każdej sytuacji. Źle brzmiący głos, niedbała wymowa i niestaranna dykcja niekorzystnie wpływają na to, jak jesteśmy odbierani.

Zajęcia skierowane są do: młodzieży, jako trening autoprezentacji, wystąpień publicznych, przygotowanie do egzaminów ustnych oraz dla dorosłych, którym zależy na prawidłowym, zdrowym i efektywnym dysponowaniu głosem w pracy zawodowej, podczas przemówień, prezentacji i prowadzonych szkole.

Warsztaty kształtują swobodę w posługiwaniu się głosem, znajomość normy ortofonicznej i zasad poprawnej wymowy. Uczą jak wykorzystać możliwości swojego głosu, jak mówić, by wzbudzić zainteresowanie i uznanie słuchaczy, jak podczas wystąpienia dobrze się zaprezentować i zwalczyć objawy stresu i tremy.

 Bezpłatne warsztaty pokazowe: środa, 6 września 2017, godz. 15:00-20:00    

piątek, 8 września 2017, godz. 15:00-19:00

 Zapisy przyjmujemy telefonicznie pod nr 734 101 330.

ZAPRASZAMY!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logoclever

Pracownia Kreatywnego Rozwoju Dzieci Clever

UWIERZ, ŻE POTRAFISZ! Zapraszamy na zajęcia i warsztaty wspomagające edukację szkolną. Naszą dewizą jest otwarte nauczanie, czyli stworzenie środowiska, gdzie dzieci mogą myśleć nieszablonowo, poza tablicą i kredą. Na naszych zajęciach wyrównujemy szanse edukacyjne. Zajęcia wspomagające edukację …

Więcej

Adres:

ul. Dereniowa 6
(I piętro, wejście przy Domu Kultury Imielin)
Warszawa - Ursynów (metro Imielin)


Kontakt:

+48 734 101 330
poczta@clever.waw.pl
http://www.clever.waw.pl