Kreatywne półkolonie w Krzywym Kominie we Wrocławiu

📅 poniedziałek 27.06.2016 do piątek 12.08.2016
półkolonie 2016 Krzywy Komin
Półkolonia półkolonii nierówna

W tym roku przygotowaliśmy wyjątkowy program, a szeroki wybór zajęć na pewno pokryje się z zainteresowaniami wszystkich dzieci. To kilkadziesiąt godzin świetnej zabawy,  szansa na odkrycie ukrytych talentów oraz niekończące się prace intelektualne.  Wasze pociechy pod profesjonalną opieką będą gotować, tworzyć, projektować, lepić i majsterkować. Zgłębią podstawy rzemiosła, spróbują swoich sił w roli małego szefa kuchni, poznają bliżej świat druku, odwiedzą wiele niesamowitych miejsc i stworzą małe dzieła sztuki.

Podczas każdego turnusu zapewniamy opiekę profesjonalnych opiekunów przez dziewięć godzin dziennie, fascynujące wycieczki, multidyscyplinarne warsztaty kreatywne, gry i zabawy na świeżym powietrzu, minimum siedem godzin dziennie kreatywnych warsztatów, wodę, soki i ciepłe napoje podczas warsztatów, pełne wyżywienie ( 3 posiłki: śniadanie, obiad i podwieczorek).

Turnusy:
I: 27.06-1.07.2016 – Mali drukarze

II: 04-08.07.2016 –Akademia małego kucharza

III: 01-05.08.2015 – Lato z rzemiosłem

IV: 08-12.08.2015 – Przygoda z teatrem
Istnieje możliwość zapisania dzieci na cały turnus lub na warsztaty w poszczególne dni, za wyjątkiem turnusu teatralnego, gdzie grupa w czasie Kreatywnych Wakacji jest stała.
MIEJSCE: CRZ Krzywy Komin
WIEK: 6-13 lat
GODZINY: 7:30 – 16:30
CENA: 490 zł za tydzień / PROMOCJA! 800zł za dwa tygodnie*
*podpisując umowę do 15 czerwca 2016.
Przy zapisaniu rodzeństwa, drugie dziecko 80 zł taniej. O przyjęciu na zajęcia w trakcie Kreatywnych Wakacji decyduje kolejność wpłat na konto.

PLAN DNIA KREATYWNYCH FERII W KRZYWYM KOMINIE:**

7:30 – 8:30 Czas na przyjście dzieci, zabawy integracyjne
8:30 – 9:00 Śniadanie / w wybrane dni zapraszamy dzieci do wspólnego, kreatywnego przygotowania śniadania
9:00 – 10:00 Zajęcia kreatywne, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe
10:00 -12:00 Zajęcia warsztatowe zgodnie z harmonogramem poszczególnego turnusu cz.1
12:00 – 12:30 Przerwa w zajęciach, zabawy ruchowe, czas na przekąskę
12:30 –14:00 Zajęcia warsztatowe zgodnie z harmonogramem poszczególnego turnusu cz. 2
14:00 – 14:30 Obiad (zupa i II danie)
14:30 – 15:30 Zajęcia kreatywne, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe
15:30 – 16:00 Podwieczorek
16:00 – 16:30 Odbiór dzieci

**Szczegółowy plan dnia będzie uzależniony od warunków atmosferycznych i harmonogramu zajęć warsztatowych organizowanych w poszczególnych turnusach Kreatywnych Wakacji, w związku z czym godziny zajęć i harmonogram mogą ulec nieznacznym zmianą.

Zapraszamy do zapisów: www.krzywykomin.pl

Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin” położone jest zrewitalizowanym budynku poprzemysłowym z 1888 roku (dawnej pralni i farbiarni), który znajduje się na podwórku przy ulicy Dubois 33-35a – w kwartale zabudowanym zabytkowymi kamienicami z XIX wieku w samym sercu wrocławskiego Nadodrza. Podstawową funkcją CRZ jest działalność edukacyjna i kulturotwórcza. Odbywa się ona w głównej mierze przez organizowanie szkoleń i warsztatów – “Krzywy Komin” pomaga rozwijać kompetencje zawodowe i kulturowe angażując do współpracy specjalistów z różnych dziedzin, wykorzystując najnowsze technologie czy ucząc przedsiębiorczości, marketingu i promocji. Działania edukacyjne uzupełniane są przez organizowane w CRZ wystawy, koncerty, spektakle teatralne, pokazy filmów oraz debaty dotyczące kultury. “Krzywy Komin” jest dzięki temu jedynym we Wrocławiu miejscem łączącym kształcenie teoretyczne i praktyczne, kreację i funkcje wystawiennicze. Odwiedzający mogą w CRZ przejść drogę od idei, przez jej realizację aż po prezentację finalnego produktu publiczności. Nadodrze to miejsce pełne kreatywności i pasji – od lat stanowi największe w mieście skupisko rzemieślników, a od jakiegoś czasu przyciąga również młodych artystów i designerów. Zainspirowani niezwykłym duchem tej dzielnicy chcemy w „Krzywym Kominie” integrować lokalną społeczność, łącząc te dwie grupy. W centrum zainteresowań CRZ leży współczesny design spleciony z klasycznym rękodziełem – rzemiosło na miarę XXI wieku. To sprawia, że program „Krzywego Komina” skierowany jest zarówno do artystów, projektantów i rzemieślników, jak i do osób, które chcą poszerzyć swoje horyzonty i zdobyć nowe umiejętności.

Operatorem Centrum Rozwoju Zawodowego jest GrupaKreatywni.pl. Nieruchomość jest własnością Gminy Wrocław. Remont i modernizacja infrastruktury oraz zakup wyposażenia były współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.