Kreatywne Duplo – Zaprojektuj własny mobil

ul. Armii Krajowej 12/U3 mapa

wtorek 16.05.2017

35 zł

Zaprojektuj własny mobil i wykonaj go zgodnie z instrukcjami. Wybierz się na przejażdżkę po mieście, ale uważaj, by nie łamać przepisów. Umyj samochód w myjni i zatankuj na stacji benzynowej. Weź udział w wyścigu off- road’owym i zdobądź puchar Duplo. Zostań kierowcą razem z naszymi Kreatywnymi Uczestnikami.

Zapraszamy na zajęcia  16.05 (wt.), godz. 17.45-18.30.
Zapisy do grupy nadal trwają, nie zwlekaj – dołącz już dziś.

Kreatywne Duplo
Są to zajęcia skierowane do najmłodszych dzieci i ich rodziców lub opiekunów. W trakcie warsztatów maluchy bawią się wraz z rodzicami w grupie rówieśników. Do zabawy wykorzystujemy klocki LEGO Duplo oraz LEGO Soft, a także kolorowe chusty, bębenki, piłki i wiele innych materiałów edukacyjnych. Każde spotkanie to inny temat przewodni a dopasowane zabawy rozwijają kreatywność, sprawność manualną, koordynację wzrokową. Podczas zajęć najmłodsi z pomocą rodziców mają szansę zbudować własną konstrukcję ucząc się przy tym rozpoznawania kolorów, kształtów, czy relacji przestrzennych. Nie zabraknie także zabaw ruchowo-muzycznych pozwalających wyrazić własne emocje, kształtować koordynację słuchowo-ruchową, wspomagać wyobraźnię i pamięć. W zajęciach dziecko uczestniczy z jedną osobą dorosłą.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu  i adresowane są do dzieci w wieku 2 – 3,5 lat.

Cena:
Pojedyncze wejście na zajęcia: 35 zł
Karnet na 4 spotkania: 100 zł (ważny 5 tygodni przy zgłoszeniu nieobecności dzień wcześniej)
Karnet na 8 spotkań: 190 zł (ważny 10 tygodni przy zgłoszeniu nieobecności dzień wcześniej)
Karnet na 16 spotkań: 360 zł (ważny 20 tygodni przy zgłoszeniu nieobecności dzień wcześniej)

Kreatywne Duplo –  Zaprojektuj własny mobil

Plac Rozwoju - Zajęcia dla Małych i Dużych

Plac Rozwoju to nowoczesne centra warsztatowe, w pełni przystosowane, aby wspierać rozwój dzieci oraz ich rodziców. Zajęcia Placu Rozwoju łączą ze sobą w oryginalny sposób zabawę i edukację. Jest to możliwe dzięki stworzeniu przez naszych …

ul. Armii Krajowej 12/u3, 30-150 Kraków
ul. Tadeusza Szafrana 5/u1, 31-363 Kraków

+48 795 116 996 (ul. Armii Krajowej 12/u3), +48 795 850 999 (ul. Szafrana 5/u1)
info@placrozwoju.pl