Krav Maga – warsztaty ruchowe online

poniedziałek 04.05.2020 do poniedziałek 25.05.2020

10

Krav Maga - warsztaty ruchowe online

Zapraszamy na zajęcia ruchowe Krav Maga w formie online! Podczas zajęć będziemy biegać, skakać i turlać się. Pokażemy też jak za pomocą systemu Krav Maga można używać swojego ciała jako narzędzia do samoobrony – jak i czym uderzać, jak i gdzie kopać, jak wywracać się bezpiecznie. Trening zakończymy rozciąganiem i wyciszeniem.

Majowe Twórcze Warsztaty „Krav Maga”, „Teatralne rewolucje” i „Pieśni naszych sąsiadów”:- odbywają się w trybie online, dla zamkniętej grupy uczestników, przez komunikator internetowy;- koszt udziału w warsztatach rodzinnych i warsztatach dla dzieci wynosi 10 zł za dziecko, za pojedynczy warsztat, lub dzień warsztatowy;- koszt udziału w warsztatach dla młodzieży i dorosłych wynosi 10 zł od uczestnika za pojedynczy warsztat, lub dzień warsztatowy;- na te warsztaty konieczna jest rezerwacja miejsc.

System rezerwacji miejsc na te warsztaty prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-18:00, mailowo: warsztaty@fabrykasztuki.org

Nie prowadzimy zapisów w weekendy (soboty i niedziele).

W mailu prosimy podać tytuł warsztatu, datę warsztatu i dane uczestników:- w przypadku warsztatów rodzinnych i warsztatów dla dzieci: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz imię i nazwisko opiekuna;- w przypadku warsztatów dla młodzieży i dorosłych: imię, nazwisko i wiek uczestnika.

Do maila prosimy o załączenie potwierdzenia opłaty za uczestnictwo w warsztacie.

Płatność za udział w warsztatach należy przelać na konto Fabryki Sztuki w Łodzi: 39 1050 1461 1000 0090 7283 1077. W tytule przelewu należy umieścić tytuł warsztatu, datę warsztatu oraz imię i nazwisko uczestnika / opiekuna.Osoby, które przesłały potwierdzenie przelewu, dzień przed warsztatem, drogą mailową otrzymają link do wydarzenia.

W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach, Fabryka Sztuki nie zwraca przelanej opłaty. Nadawca przelewu będzie mógł wykorzystać opłatę w późniejszym terminie, na poczet udziału w kolejnych Twórczych Warsztatach w Fabryce Sztuki.

Warsztaty ruchowe dla dzieci w wieku 6-9 lat.

data: 4, 11, 18, 25 maja 2020 (poniedziałek)

godzina: 16:15-17:00

miejsce: warsztaty prowadzone przez komunikator internetowy, dla zamkniętej grupy uczestników

wiek uczestników: dzieci w wieku 6-9 lat

czas trwania: 45 minut

prowadzenie: Elina Toneva

koszt: 10 zł za dziecko, za pojedynczy warsztat

zapisy: warsztaty@fabrykasztuki.org

Uwaga! Do udziału w warsztatach prosimy o przygotowanie:- wygodnego stroju do ćwiczeń fizycznych (spodnie dresowe i t-shirt)- bosych stóp, lub wygodnego obuwia sportowego- dwóch krzeseł- linki/sznurka o długości ok. 3 metrów- poduszki

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fabryka sztuki logo black

Fabryka Sztuki

Fabryka Sztuki w Łodzi to miejska instytucja kultury usytuowana na terenie XIX wiecznych fabryk na Księżym Młynie. Powołana została w 2007 roku jako wspólna inicjatywa Fundacji Łódź Art Center, Stowarzyszenia Teatralnego Chorea i Urzędu Miasta …

Więcej

Adres:

Tymienieckiego 3,
90-365 Łódź


Kontakt:

42 646 88 65
info@fabrykasztuki.org
http://www.fabrykasztuki.org
facebook

ZOBACZ TAKŻE:sportowowarsztaty