Krav Maga

Fabryka Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3 mapa

poniedziałek 18.11.2019 do poniedziałek 25.11.2019

Krav Maga - warsztaty ruchowe dla dzieci

Warsztaty ruchowe dla dzieci w wieku 6-9 lat.

Trening dla dzieci oparty o formy zabawowe: bieganie, gry zadaniowe, tory przeszkód. Nauka bezpiecznych upadków, nauka unikania i rozpoznawania zachowań agresywnych oraz samoobrony.

Prosimy o zabranie stroju i obuwia na zmianę – dres i obuwie sportowe.

data: 18,25 listopada 2019 (poniedziałek)

godzina: 16.15-17.15

miejsce: sala warsztatowa Fabryki Sztuki

wiek uczestników: 6-9 lat

czas trwania: 60 min.

prowadzenie: Elina Toneva (Teatr CHOREA)

wstęp: 10 zł za dziecko

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Twórczych Warsztatów w Fabryce Sztuki w Łodzi

Płatność za udział w warsztatach przyjmujemy wyłącznie gotówką, przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zapisy na warsztaty prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-18:00:- mailowo: warsztaty@fabrykasztuki.org- telefonicznie: +48 506 103 207

W mailu prosimy podać tytuł warsztatu, datę warsztatu i dane uczestników (imię i nazwisko, ilość i wiek dzieci i ilość opiekunów).System rezerwacji miejsc zamykamy o godz 18:00, w dniu poprzedzającym wydarzenie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Urzędu Miasta Łodzi.

Fabryka sztuki logo black

Fabryka Sztuki

Fabryka Sztuki w Łodzi to miejska instytucja kultury usytuowana na terenie XIX wiecznych fabryk na Księżym Młynie. Powołana została w 2007 roku jako wspólna inicjatywa Fundacji Łódź Art Center, Stowarzyszenia Teatralnego Chorea i Urzędu Miasta …

Tymienieckiego 3,

info@fabrykasztuki.org

Boże Narodzenie z 5.10.15.