Krakowskie Spacerówki

online

sobota 13.03.2021

Krakowskie Spacerówki

Już 13 marca Krakowskie Forum Kultury rozpoczyna nowy cykl online – Krakowskie Spacerówki!

To seria krótkich, wirtualnych spacerów, podczas których poznamy magiczną stronę Krakowa. Wysłuchamy historii o krakowskich legendach, baśniach i niezwykłych tajemnicach naszego miasta.

Krakowskie Spacerówki skierowane są głównie do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, ale także do ich rodziców i opiekunów. Zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu z KFK bez wychodzenia z domu.

Aby wirtualna podróż po Krakowie była jeszcze ciekawsza, podczas oglądania filmów spacerowicze będą mogli uzupełniać specjalnie przygotowane Karty spacerów, czyli zestaw pomysłowych zadań związanych z tematyką poszczególnych odcinków.

Spacery będą prezentowane co trzy tygodnie, najpierw tylko w formie online – poprzez publikację filmów na stronie KFK na Facebooku. Organizatorzy mają też nadzieję, że w cieplejszych miesiącach uda się spotkać na żywo i razem pospacerować po Krakowie.

Pierwszy spacer pt. Legenda o żółtej ciżemce pojawi się w sobotę, 13 marca o godzinie 15:00 na Facebooku KFK: facebook.com/krakowskieforum

Karty spacerów będą dostępne do pobrania na stronie Krakowskiego Forum Kultury w zakładce Cykle/Krakowskie Spacerówki: https://krakowskieforum.pl/krakowskiespacerowki/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:spacer