Krakowska IKEA ponowie otworzyła Smålandię
UD

Krakowska IKEA ponowie otworzyła Smålandię

IKEA Kraków
🗺 mapa
📅 środa 03.08.2022 do środa 31.08.2022
Krakowska IKEA ponowie otworzyła Smålandię
Po ponad dwuletniej przerwie krakowska IKEA ponownie otworzyła popularną Smålandię, czyli bezpłatny plac zabaw dla najmłodszych. Rodzice mogą zostawić tu swoje pociechy pod okiem przeszkolonych opiekunów i udać się na zakupy.

Od 1 sierpnia dzieci w wieku od 3 do 10 lat ponownie mogą korzystać z bezpłatnego placu zabaw, znajdującego się na terenie sklepu. Czarodziejski Las Zabaw Småland otwarty jest w dni powszednie od 11:00 do 20:00, a w soboty od 10:00 do 20:00. Plac zabaw posiada zabezpieczenia przed wyjściem dzieci, jak również wejściem obcej osoby dorosłej, a przy wejściu i wyjściu prowadzona jest rejestracja. Dziecko można zostawić maksymalnie na godzinę.

Czarodziejski Las Zabaw Småland przypomina magiczny las, w którym maluchy mogą dać złapać się w sieć pająka czy wskoczyć do basenu kulkami. Można tu skradać się, wspinać, bawić w chowanego, ale też poczytać książkę lub pobawić drewnianymi klockami.

Czarodziejski Las Zabaw Småland został zamknięty na ponad dwa lata w związku z restrykcjami sanitarnymi wprowadzonymi w czasie pandemii.

256 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent