Kraina Olimpia – skwer sąsiedzki

Scena Robocza, dziedziniec przed dawnym kinem Olimpia mapa

sobota 13.08.2016

KRAINA OLIMPIA - skwer sąsiedzki / SCENA ROBOCZA

Na dwa wakacyjne miesiące dziedziniec przed dawnym kinem Olimpia zamieni się w przestrzeń przyjazną mieszkańcom miasta, w której ster przejmą dzieci tworząc własną osadę! Będziemy budować, ozdabiać, ożywiać, tańczyć, odkrywać, uczyć się siebie i świata!

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci do udziału w warsztatach, a wszystkich mniejszych i większych, sąsiadów  do wspólnej zabawy przy wieczornych potańcówkach na dziedzińcu dawnego Kina Olimpia.

Zaczynamy już w najbliższy weekend! Pierwsze warsztaty poprowadzi Magdalena Starska – ur. w 1980r, mieszka i pracuje w Poznaniu. Autorka rysunków, performance’ów i instalacji. Ukończyła poznańską Akademię Sztuk Pięknych w 2005 roku dyplom z wyróżnieniem u Prof. J. Kozłowskiego i Prof. S. Ficnera. Na przełomie 2007/2008 odbyła półroczną podróż nastawioną na badanie kultury Ameryki Południowej. Od 2008r członkini grupy „Penerstwo”. Autorka wielu wystaw, wielokrotnie nagradzana (ostatnio w 2014 roku stypendium Ministra Kultury w ramach programu „Młoda Polska”)

Projekt realizowany ze środków finansowych Miasta Poznania pozyskanych w konkursie „Centrum Warte Poznania”.

 

Harmonogram wydarzeń oraz więcej informacji o projekcie na stronach:

http://scenarobocza.pl/pl/program

https://www.facebook.com/events/1800615746834200/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kraina Olimpia – skwer sąsiedzki