Kot Papla. Nowe tytuły serii Czytamy bez mamy

piątek 15.07.2016 do środa 10.08.2016

Kot Papla i mleko seria czytamy bez mamy

„Kot Papla i mleko” i „Kot Papla i kluski” to książeczki dla dzieci, które znają już wszystkie litery, dwuznaki i zmiękczenia. Potrafią czytać, ale chcą robić to płynnie. Duże litery, proste zdania i piękne ilustracje są zaproszeniem na literkową ucztę.

Kot Papla i mleko to opowiastka o kocie, który postanawia rozwikłać tajemnicę mlecznego jeziora. Skąd się wzięło? Dlaczego rośnie? Czy mała Kasia ma z tym, coś wspólnego? Niestety, śledztwo utknie w martwym punkcie, gdy mieszkańcom miasteczka przestanie zależeć na rozwikłaniu zagadki. Czy kot rozwiąże mleczną zagadkę? Kto mu w tym pomoże? I czy jezioro zamieni się w morze? A może wyschnie?

Kot Papla i mleko
Seria: Czytamy bez mamy
Oprawa: miękka
Format:  140 x 205 mm
Wydawnictwo Debit

Kot Papla i kluski seria czytamy bez mamy„Kot Papla i kluski” to opowiadanie o kocie, który próbuje rozwiązać zagadkę powstania dziurek w kluskach. Prowadzi skrupulatne dochodzenie, przesłuchuje świadków i przygotowuje rysopis dziurkacza. Pojawiają się pierwsze wnioski, które jednak nie doprowadzają kota do upragnionego celu. Na szczęście jego przenikliwość i spostrzegawczość pomogą znaleźć odpowiedzi na pytania: Kto zrobił dziurki w kluskach? Po co? I dlaczego w każdej z nich?

Kot Papla i kluski
Seria: Czytamy bez mamy
Oprawa: miękka
Format:  140 x 205 mm
Wydawnictwo Debit

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kot Papla. Nowe tytuły serii Czytamy bez mamy

Polecamy