Koszulki 3D – wyróżnij swoje dziecko

czwartek 26.01.2017 do piątek 03.02.2017

Koszuli dla dzieci 3D

Dzieci to bardzo wymagający konsumenci. Lubią wszystko to, co ładne, modne i wygodne. Chętnie wzorują się na rówieśnikach. Jednocześnie lubią być prekursorami lokalnej mody.

Dzieci nie lubią wyróżniać się z tłumu, upodobnienie się do innych dzieci daje im poczucie przynależności do grupy, a co za tym idzie – poczucie bezpieczeństwa, gdy znajdują się z dala od rodziców. Z drugiej strony – dzieci lubią mieć coś, czego inne dzieci będą mogły im zazdrościć. Wygrywają w ten sposób swoistą rywalizację na naj w grupie. Najładniejszy tornister, najfajniejszy piórnik, najdłuższy ołówek, najwięcej kolorów kredek i najbardziej ekstra koszulka. To ostatnie szczególnie często jest powodem do zazdrości i wypowiadania słów: „ja chcę taką koszulkę jak ten chłopiec z mojej klasy”.

Koszulka to ponadczasowy i uniwersalny element dziecięcej garderoby, nadający się praktycznie na każdą okazję. Czy będą to urodziny kolegi, czy wizyta u rodziców, a nawet bardziej oficjalna okazja, dobrze dobrana koszulka zawsze spełni swoje zadanie. Dzieci nie lubią gładkich koszulek. Lubią, jak na koszulkach są bohaterowie ich ulubionych bajek, piosenkarze, aktorzy, lub ulubione zwierzęta. I właśnie te ostatnie wzięła na celownik firma Tulzo (www.tulzo.com), wypuszczając serię oryginalnych dziecięcych koszulek z nadrukami zwierząt.

Dzieci bez wątpienia pokochają nietuzinkowe koszulki z efektem 3D. Dla małych modnisiów nie ma nic bardziej zachwycającego niż kot lub pies, który wygląda tak, jakby był żywy i prosił o pogłaskanie. Jeśli dziecko jest fanem określonego gatunku zwierząt, to koszulkę z takim zwierzakiem będzie nosiło z dumą. Drugim powodem do dumy niewątpliwie jest koszulka z na tyle oryginalnym zwierzakiem, że nikt go nie zna. Dziecko automatycznie staje w centrum zainteresowania, a to jest ważny element jego rozwoju. Szczególnie w przypadku dzieci nieśmiałych, wyobcowanych, stojących z boku tego, co ważne w grupie rówieśniczej, oryginalna i intrygująca koszulka może znacząco podnieść samoocenę. A nic nie jest tak doskonałym komplementem, jak naśladownictwo. Jeśli pewnego dnia wasze dziecko powie: „a Jaś, Staś i Małgosia mają takie same koszulki jak ja” to znaczy, że wybór był strzałem w dziesiątkę.

Nie można nie wspomnieć, że koszulki Tulzo produkowane są z bardzo dobrej gatunkowo bawełny, w dotyku miękkie i przyjemne, dokładnie wykończone na szwach, bez żadnych wystających nitek. Wysokogatunkowa bawełna to gwarancja, że dziecko szybciej wyrośnie z koszulki, niż ją zniszczy. Uszyte z niej ubrania nie mechacą się, nie odkształcają, nie blakną. A możliwość prania w wysokich temperaturach to brak problemu z plamami, które dzieciom przytrafiają się wyjątkowo często.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:prezentyubrania

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także