Koszałki-opałki Pana Miłosza. Lato. Książeczka z zabawami i płyty

wtorek 24.05.2022 do wtorek 31.05.2022

Koszałki-opałki Pana Miłosza. Lato. Książeczka z zabawami i płyty

Przedstawiamy zupełnie nowy typ publikacji. Koszałki-opałki łączą zalety poprzednich publikacji Pana Miłosza – przede wszystkim nagrane przez autora polecenia – z rozbudowanymi propozycjami interpretacji utworów, co daje nauczycielowi możliwość swobodnego z nich korzystania.

Publikacja składa się z:

  • książeczki z 35 propozycjami zabaw, które zostały przygotowane przez doświadczonego nauczyciela wychowania przedszkolnego, jakim jest współautorka publikacji, a także NOWOŚĆ! – z miejscem na własne zapiski i pomysły nauczyciela;
  • 2 płyt CD, które zawierają 10 utworów instrumentalnych skomponowanych przez Pana Miłosza specjalnie do zabaw z książki (CD1 z poleceniami oraz CD2 z utworami bez nagranych poleceń).

Treści zawarte w publikacji inspirowane są latem i związanymi z nim zjawiskami.

Połączenie dwóch elementów: muzyki i ruchu ma niesamowite znaczenie nie tylko dla kształtowania muzykalności dzieci, ale też przyczynia się do ich ogólnego rozwoju. Uwrażliwianie dzieci na muzykę, stwarzanie możliwości opowiadania jej ruchem, przeżywania jej – jest furtką do szeroko rozumianego rozwoju wyobraźni, twórczości i wrażliwości estetycznej.

Wydawnictwo Bliżej przedszkola

Poznaj bliżej publikację: https://blizejprzedszkola.pl/sklep/propozycje-zajec-i-zabaw/825-436-koszalki-opalki-pana-milosza-lato.html#/30-wersja-ksiazka_cd

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie